جهت مشاوره و خرید انواع ترازو و باسکول می توانید با کارشناسان فروش مجموعه کسری در ارتباط باشید.

کسری باسکول

گروه صنعتی کسری

باسکول 60 تن 60 تنی

باسکول ۶۰ تن تریلی کش

باسکول ۶۰ تن تریلی کش، مخصوص توزین وسایل نقلیه سنگین می باشد. باسکول ۶۰ تنی در ابعاد حداقل ۳*۱۶ برای داخل ایران و حداکثر ۳*۲۱ برای صادرات مناسب است. تعداد ۶ تا ۸ عدد لودسل ۳۰ تن یا ۴۰ تنی، نمایشگر، جی باکس و پرینتر از دیگر ملزومات تکمیلی باسکول ۶۰ تن می باشد. گارانتی های تضمینی و واقعی کسری باسکول، باورنکردنی است.

قیمت سیستم پلاک خوان باسکول

باسکول دیجیتال جاده ای

باسکول دیجیتال جاده ای دستگاه توزین ماشین سنگین مانند تریلر به همراه بارشان، است که به همین دلیل، به باسکول جاده ای معروفند. باسکول صنعتی جاده ای مانند باسکول ۶۰ تنی، باسکول ۵۰ تن، باسکول ۴۰ تن، باسکول ۳۰ تنی، باسکول ۲۰ تن و باسکول ۱۰ و ۸ تنی است. با توجه به نیاز مشتری ظرفیت و نوع باسکول مشخص می شود.

باسکول 50 تنی

باسکول ۵۰ تن کامیون کش

باسکول ۵۰ تن کامیون کش، ۸ متری است و در دسته باسکول های سنگین جاده ای قرار دارد. باسکول ۵۰ تنی جاده ای ماشین کامیون، خاور، وانت و نیسان را براحتی توزین می کند. این دستگاه یکی از کاربردی ترین محصولات در صنعت توزین می باشد. ابعاد صفحه ۳ * ۸ است و نیاز به ۴ لودسل ۳۰ تن، نمایشگر یا اندیکاتور، پرینتر و جعبه تقسیم دارد.

تجهیزات باسکول

تجهیزات جانبی باسکول

تجهیزات جانبی باسکول و دستگاه های توزین دار مانند لودسل (Load Cell)، نمایشگر (Indicator)، جعبه تقسیم (Jbox) و چاپگر (Printer) می باشد. لودسل، حسگر وزن برای تعیین وزن کالا و نمایشگر نشاندهنده نتیجه توزین بوسیله لودسل ها می باشد. جعبه تقسیم برای ارتباط لودسل ها با نمایشگر هستند.

ترازوی قد و وزن

ترازو قد و وزن دیجیتال

ترازو قد و وزن دیجیتال، برای اندازه گیری دقیق قد و وزن انسان می باشد. ترازو قد و وزن یا باشگاهی ارائه شده در وب سایت کسری، قابلیت نصب پرینتر و ارائه رژیم غذایی را علاوه بر نشان دادن وزن به تفکیک جنسیت و BMI را دارد. گارانتی ۳ ساله آن، قطعاً برای شما، باورنکردنی است.

باسکول صنعتی

باسکول دیجیتال صنعتی

باسکول دیجیتال صنعتی، برای توزین اجسام نسبتاً سنگین به کار می رود. توزین در صنعت از ظرفیت ۱۰۰ کیلو گرم تا ۵ تن را بعهده دارند. در انواع باسکولت علمکدار، باسکول کفی یا کفه ای، باسکول میدانی، باسکول دامکش، باسکول فرغونی و آویز تولید و به بازار ایران ارائه می شوند.

چرا باسکول کسری؟

قیمت های رقابتی

قیمت انواع باسکول های دیجیتال جاده ای، صنعتی (فرغون دیجیتال، میدانی، کفی،باسکولت) و ترازوی قد و وزن، وب سایت باسکول کسری، با توجه به کیفیت بالای محصولات، تاکنون با دستگاه های مشابه رقابت کرده و با نازلترین قیمت به مشتریان عزیز ارائه شده است.

گارانتی های تضمینی

مسئله مهم در خرید باسکول بخصوص جاده ای، گارانتی های تضمینی قطعات و صفحات پلتقرم فلزی و بتنی پیش ساخته می باشد. کسری باسکول گارانتی قطعات الکترونیکی به مدت ۳۶ ماه و صفحات پلاتفرم را به مدت ۱۰ سال به صورت تضمینی انجام می دهد.

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش انواع باسکول دیجیتالی جاده ای و صنعتی، ۱۰ سال می باشد. قطعاً شما احساس آرامش  خواهید داشت اگر خدمات پس از فروش تلفنی به ثانیه و حضوری در ۲۴ تا ۴۸ ساعت انجام شود. باسکول کسری، سریعترین خدمات پس از فروش را به شما ارائه می دهد.