تاریخچه شرکت تجهیز دقیق کسری

تاریخچه تجهیز دقیق کسری

شرکت کسری باسکول با پیشینه ای درخشان، فروشنده و صادر کننده انواع سیستم های توزین دیجیتال جاده ای سنگین و صنعتی سبکف با توکل به عنایات حضرت حق و با اتکا به نیروی متخصص داخلی در سال ۱۳۹۰ به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه عرضه و ارائه انواع باسکول های سبک و سنگین، ترازو های قد و وزن، تجهیزات جانبی مانند لودسل و وزنه، آغاز نموده است.

استانداردها و کیفیت در کسری باسکول

کلیه فعالیت های شرکت کسری، مطابق با استانداردهای تعریف شده اداره اوزان مقیاس ایران – اروپا می باشد و انواع باسکول های جاده ای و ترازو های صنعتی عرضه شده در وب سایت، مطابق با استانداردهای ایرانی و بین المللی ارائه و ضمانت می شود. هدف باسکول کسری، خدمات بهتر به مشتریان و رضایت بیشتر آنان می باشد.

مدت زمان گارانتی

زمان دوره گارانتی باسکول صنعتی سبک بر روی کارت گارانتی دستگاه درج گردیده است در مورد باسکول های جاده ای  صورت مستقل صفحه پلاتفرم و قطعات در قرارداد فروش باسکول، ذکر شده است. در هر دو صورت، زمان شروع گارانتی از تاریخ تولید محصول با عقد قرارداد می باشد.

خدمات پس از فروش کسری باسکول

کسری باسکول، با استفاده از تخصص و تجربه کادر فنی، امکان آموزش در تعمیر و ارسال خدمات، برای نمایندگان مختلف در شهرهای شیراز، تبریز، اصفهان، یزد، گناوه، کرمانشاه، کرج، شهرضا، بندرعباس، همدان، گنبد کاووس، رشت، لاهیجان، قائم شهر، ساری، مشهد و قم را فراهم نموده است. بدین ترتیب بین ۱۲ تا ۴۸ ساعت کار تعمیرات یا رسیدن قطعات موردنیاز مشتریان را فراهم نموده است.

خلاقیت و نوآوری

شرکت باسکول کسری، با استفاده از علم و تکنولوژی روز، استفاده از تیم مجرب، طراحی های کم هزینه تر و با کارآیی بالاتر، توانسته است، باسکول هایی بی نظیر با خدمات واقعی و پشتیبانی آنلاین، به بازار ایران و کشورهای همسایه ارائه دهد.  همچنین با توجه به دامنه وسیعی از سیستم های توزین خاص که بسیاری از مجموعه های صنعتی نوین، بدان نیازمند هستند، مشاوره بسیار خلاقانه، نوین، کارآمد و مفید در اختیار جامعه مخاطب قرار می دهد.

قیمت‌گذاری براساس شرایط رقابتی

قيمت باسکول و ترازو مى‌تواند بين دو حد بالا و پايين قرار گيرد. حد پايين و ارزانتر، بخشی که در آن سودى عايد شرکت نشده و تنها برای خروج رقبا از صحنه اعلام می شود و حد بالا و گران، حدى است که در آن برای خرید باسکول یا محصولات، تقاضایی وجود ندارد.

کسری باسکول، با در نظر گرفتن هزينه توليد باسکول یا ترازو، حد پايين قيمت تمام شده کالا و دريافت‌ هاى ذهنى خریداران از فايده کالا، حد متناسب، قيمت فروش باسکول جاده ای را تعيين مى‌کند. شرکت تجهیز دقیق کسری براى مشخص نمودن بهترين قيمت فروش رقابتی، بدونه از دست دادن کیفیت و استانداردهای لازم، در بين اين دو حد بالا و پایین، قيمت‌ هاى فروش رقبا و ساير عوامل خارجی و داخلی را به طور کامل در نظر می گیرد.

نگاهی کوتاه:

بحث اندازه گیری و سنجش وزن و دقت در توزین از زمان های باستانی و بسیار دور،دارای اهمیت بوده خاصی بوده است و بعد از ظهور اسلام در قرآن مجید، نیز تاکید بر جلوگیری از کم فروشی، گران فروشی و رعایت کیل و وزن درست شده است.  آیه (ویل للمطففین) به کم فروشان و عذاب سخت برای آنان اشاره فرموده است.

اداره مقیاس و اوزان در سال ۱۳۱۱ واحد کیلوگرم را بعنوان واحد استاندارد در وزن به رسمیت شناخت و اعلام کرد . باسکول های جاده ای ۶۰ تنی و ۵۰ تن و بسیاری از ترازوهای سبک از ترازوی آزمایشگاهی تا فروشگاهی، باسکولت های صنعتی، آویزها و حتی تجهیزاتی مانند لودسل و نمایشگر نیز باید از قوانین استاندارد برای تولید دستگاه های توزین استفاده نمایند که در غیر اینصورت غیر قانونی می باشند.

Call Now Buttonتماس بگیرید