محصولات

قیمت ترازو باشگاهی

ترازو قد و وزن دیجیتال


ترازو قد و وزن دیجیتال، برای اندازه گیری دقیق قد و وزن انسان می باشد. ترازو قد و وزن یا باشگاهی ارائه شده در وب سایت کسری، قابلیت نصب پرینتر و ارائه رژیم غذایی را علاوه بر نشان دادن وزن به تفکیک جنسیت و BMI را دارد. گارانتی ۳ ساله آن، قطعاً برای شما، باورنکردنی است.

باسکول جاده ای


باسکول جاده ای Weighbridge در دسته ی باسکول سنگین مخصوص کامیون و تریلی طراحی شده است. باسکول جاده ای برای وزن گیری با ظرفیت سنگین یا heavy-capacity weighing و با ابعاد ۲٫۲۰*۴ تا ۳*۱۶، پلاتفرم فلزی Metal platform، پلتفرم بتن پیش ساخته Prefabricated concrete platform، دیجیتال به بازار عرضه می شود.

باسکول دیجیتال


باسکول دیجیتال برای توزین اجسام سنگین و سبک با استفاده از روش جدید، یعنی به کارگیری از لودسل یا حسگر وزنی Loadcell و نمایشگر یا Indicator برای نشان دادن نتیجه وزن، است. باسکول دیجیتال انواع مختلفی دارد: باسکول دیجیتال باشگاهی، ترازو قد و وزن دیجیتال، باسکول دیجیتال جاده ای، باسکول دیجیتال کفی.

وزنه برنجی از ۱ گرم تا ۵۰ گرم


جالب است بدانید که وزنه های برنجی مناسب آزمایشگاه که در مدارس کاربرد فراوان دارند و سنجش ۱ گرم تا ۲۰ و ۵۰ گرم را براحتی انجام می دهند، در وب سایت سنجش دقیق کسری عرضه و به فروش می رسد. این وزنه ها مخصوص ترازو هستند نه باسکول یا باسکولت های سبک و سنگین.

لودسل


لودسل همان حسگر وزنی است که برای تغیین فشار وارده بر سطح کفی باسکول صنعتی یا پلاتفرم باسکول جاده ای و … در انواع باسکول و ترازو به کار می رود. برآیند فشار وارده بر کفه در باسکول بیش از یک لودسل و نتیجه فشار وارده بر کفه باسکول تک لودسل به نمایشگر یا اندیکارتور منتقل می شود که به آن وزن کالا می گویند.

باسکول دیجیتال صنعتی


باسکول دیجیتال صنعتی، برای توزین اجسام نسبتاً سنگین به کار می رود. توزین در صنعت از ظرفیت ۱۰۰ کیلو گرم تا ۵ تن را بعهده دارند. در انواع باسکولت علمکدار، باسکول کفی یا کفه ای، باسکول میدانی، باسکول دامکش، باسکول فرغونی و آویز تولید و به بازار ایران ارائه می شوند.