تخفیف ویژه تخفیف ویژه در خرید باسکول

اینبار جام ملتهای آسیا
از ما هدیه بگیرید

خرید باسکول ۶۰ تن و باسکول ۵۰ تن با تخفیف ویژه در مجموعه صنعتی کسری به مناسبت های مختلف امکانپذیر است.
هدف مجموعه  از ارائه ی تخفیف های ویژه، ایجاد شرایطی است که تعداد بیشتری از هموطنان ما بتوانند مالک باسکول شده و نگران کم فروشی و گران فروشی نشوند.

مطلب ذیل را بخوانید تا …

متأسفانه ارائه باسکول جاده ای با این قیمت ها سبب می شود که بسیاری از هموطنان عزیز به کیفیت و مرغوبیت آن شک کنند و باز هم متأسفانه بسیاری عادت کرده اند که قیمت های بالایی بپردازند تا محصول خوبی دریافت کنند، حال آنکه در بیشتر مواقع و علی الخصوص در باسکول پول زیادی برای کالایی نامطمئن می دهند.
گروه بازرگانی کسری با در اختیار داشتن امکانات مناسب از جمله باسکول سازان متعهد و متخصص این توانایی را دارد تا باسکول جاده ای ۶۰ تنی و ۵۰ تنی را با قیمتی باور نکردنی به دست مصرف کننده نهایی برساند.

تخفیف ویژه در خرید

تخفیف ویژه به مناسبت پیروزی های تیم ملی در جام ملتهای آسیا

تخفیف ۲ میلیون تومانی برای باسکول های ۶۰ تن

در این طرح پس از هر برد تیم ملی فوتبال، در پایان مسابقه به مدت ۴۸ ساعت، خریداران انواع باسکول ۶۰ تنی، از امتیاز ۲ میلیون تومان تخفیف برخوردار می شوند.

تخفیف ۱ میلیون تومانی برای باسکول های ۵۰ تن

در این طرح پس از هر برد تیم ملی فوتبال، ازدر پایان مسابقه به مدت ۴۸ ساعت، خریداران انواع باسکول ۵۰ تنی، از امتیاز ۱ میلیون تومان تخفیف برخوردار می شوند.

برای اطلاع از قیمت کلیه محصولات می توانید با مشاوران وب سایت ارتباط گرفته و برای آشنایی با انواع محصولات به صفحه اصلی وب سایت مراجعه نمایید.

تخفیف ۵۰۰ هزار تومانی خرید باسکول ۶۰ تنی و ۵۰ تنی در کسری باسکول

افرادی که از تخفیف  های کسری باسکول استفاده می کنند، چنانچه فرد دیگری را برای خرید معرفی کنند، خرید آنها (شخص معرفی کننده) مشمول ۵۰۰ هزار تومان تخفیف دیگر می شود و این مبلغ به کارت بانکی او برگشت می شود.

برای استفاده از این طرح کافی است از شخصی که او را معرفی کرده اید بخواهید تا شماره همراه شما را به عنوان کد تخفیف به ما اعلام کند.

برای سهولت بیشتر هموطنان عزیز در استفاده از این طرح، درخواست سفارش بصورت تلفنی، حضوری، واتس آپ، پیامک و تلگرام امکان پذیر است.