ارائه اینترنتی و اجرای باسکول 60 تن جاده ای

وب سایت کسری، اولین شرکتی است که محصولات باسکول های دیجیتال جاده ای سنگین مانند 60 تن یا 50 تنی و سبک مانند 500 کیلویی را به صورت مشاوره اینترنتی ارائه کرده، اما تمام مراحل قرارداد (کلیه پرداختها) تا پیاده سازی و اجرای آن در محل نصب، به صورت حضوری و غیر مجازی است.
فروش وسایلی مانند موبایل یا وسایل خانگی سالهاست که از طریق معاملات اینترنتی انجام شده است، اما دستگاه های صنعتی یا سنگین جاده ای مانند باسکول 60 تن یا 50 تنی کامیون کش، برای اولین بار سایت ایران صنعت مارکت و باسکول کسری، به صورت اینترنتی ارائه کرده است.
این شیوه خرید و فروش کالا، یعنی عرضه و ارائه محصول به صورت آنلاین، نگرانی های به واقع درستی را هم برای خریداران از هر صنفی ایجاد کرده و کمتر اعتماد مشتریان را به جز سایت های معتبر جلب می کند.
کسری باسکول نیز به این نگاه و عدم اعتماد آنها احترام گذاشته، انواع باسکول های دیجیتال جاده ای 60 تن تریلی کش، 50 تنی کامیون کش، 20 تنی خاور کش و 8 تنی نیسان کش را به صورت اینترنتی به مخاطبانشان ارائه کرده، اما مشاوره ها به صورت تلفنی و حتی حضوری در محل خریدار یا فروشنده شکل می گیرد و اجرای باسکول 60 تن مثال ما تمامی مراحل قرارداد، تراکنش های مالی به صورت کاملاً حقیقی و غیر اینترنتی است.
پس از عقد قرارداد، ارسال باسکول جاده ای 60 تن ذکر شده انجام گرفته، پیاده سازی و اجرای در محل، آموزش و اتمام کار انجام شده،  باسکول روشن به صاحبان باسکول ارائه یا تحویل داده می شود.
باسکول های دیجیتال سبک هم که کلاً پس از تراکنش مالی، نیازی به اجرای در محل نداشته و با یک راهنمایی ساده مورد استفاده قرار می گیرند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید