اساس تعیین قیمت باسکول جاده ای تمام فلز چیست؟

باسکول دیجیتال چیست؟ قیمت باسکول جاده ای تمام فلز در سایت کسری بر اساس چه ویژگی و فاکتورهایی تعیین می شود؟ کاربرد این دستگاه ها در کجا بیشتر هست؟ مشخصات فنی خاصی دارند؟
در قدیم و دنیای امروزی نیاز به توزین کالا در معاملات و خرید و فروش وجود داشته است. اتفاقی که افتاده، این است که با پیشرفت تکنولوژی ساختار و طراحی این دستگاه ها نیز تغییر کرده است که در ادامه توضیح داده شده است.
با تغییر تکنولوژی در صنعت باسکول و گذر از مکانیکی به دیجیتال، سرعت و دقت توزین بالا رفته و مسلم است که قیمت ها نیز افزایش یافته است. 

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

باسکول دیجیتال چیست؟

باسکول دیجیتال به دستگاه های توزین جدید که بر اساس فناوری الکترونیکی ساخته می شوند اطلاق می شود.
لودسل یا حسگر وزنی (LOADCEll) با دقت بالا جایگزین تیغچه و بالشتک و در واقع دستگاه های مکانیکی شده اند.
انواع ترازو باسکول دیجیتال از گرمی تا کیلوگرمی و تنی تولید می شوند.
در نتیجه انواع باسکول دیجیتال (سبک مانند 500 کیلویی، داروخانه ای، میدانی، آویز، لیفتراک کش، فروشگاهی، جاده ای مانند تمام فلز 60 تن) در جهان و ایران تولید شده و به بازار عرضه می شوند.

باسکول دیجیتال چیست؟
باسکول جاده ای در این مبحث مورد نظر است، که دستگاه های توزین وسایل نقلیه با بارشان هست مانند تریلر، کامیون جفت و تک، خاور و نیسان

باسکول دیجیتال تمام فلز:
نوع تمام فلز در واقع در باسکول های جاده ای مطرح می شود.

باسکول جاده ای تمام فلز
در واقع درباره جنس صفحه، که فلزی است و تقسیم بندی قرار گرفته یعنی جاده ای، اشاره دارد.
باسکول دیجیتال چیست؟
 ولی در بخش تجهیزات جاده ای، ظرفیت دستگاه هم باید در نظر گرفته شود.

ظرفیت باسکول جاده ای:
این دستگاه های جاده ای به طور کل در ظرفیت 8، 10، 20، 30، 50، 60، 80، 100، 120 و 200 تنی طراحی و تولید می شوند.
همانطور که در بالا گفته شد، وسایل نقلیه متناسب با ظرفیت دستگاه روی آنها رفته و عملیات توزین شکل می گیرد.
در این جا جنس صفحات باسکول تولید شده نیز مورد سوال می شود، که چند نوع صفحه در این صنعت جاده ای به خط تولید و توزیع می رسد؟

مواد تشکیل دهنده صفحات پلاتفرم باسکول دیجیتال:

  • صفحه با ابعاد مختلف از ورق های آهنی موسوم به تمام فلز
  • صفحات بتنی یا بتن آرمه که از میلگرد بافته شده و بتن مسلح تولید شده و در کارخانه سازنده آماده می شود.
  • صفحات نیم بتن نیم فلز که مشابه مدل بتنی پیش ساخته است و موسوم به مرکب می باشد منتهی در مکان نصب باسکول، طبق نقشه فروشنده، میلگرد بافته شده و بتن ریزی می شود.

توجه: در جهت کاهش قیمت تمام شده خرید باسکول دیجیتال تمام فلز جاده ای و در عین حال پائین آوردن زمان نصب و راه اندازی اقدام به تولید باسکولهای تمام بتن یا بتنی پیش ساخته و مرکب شده است.

قیمت باسکول جاده ای:

دیگر مشخص شده است که این تنوع و پیچیدگی در صنعت باسکول جاده ای، ظرفیت مختلف، جنس متفاوت مانند تمام فلز، قطعات الکترونیکی مناسب با نوع باسکول مثل لودسل 5 تن در باسکول 2 تنی و لودسل 30 تن مناسب باسکول 60 تن و نمایشگر مختلف و همینطور چاپگرها، که قیمت مختلفی دارند، قیمت خرید و فروش این دستگاه ها را مختلف کرده است. پس نمی توان قیمت مشخصی را اعلام کرد.

قیمت باسکول جاده ای:
 به طور کل باسکول تمام فلز جاده ای در ظرفیت مشابه مثلاً 60 تن، قیمت گرانتری نسبت به دستگاه بتنی یا مرکب دارند.
ظرفیت هم مانند جنس در قیمت باسکول اثر می گذارد مانند دستگاه تمام فلز 50 تن که قیمت ارازنتری نسبت به 60 تن فلزی دارد.

کاربرد این تجهیزات جاده ای:

بیشترین مصرف دستگاه ها، گمرگ و بنادر کشتیرانی، صنایع پتروشیمی و نفتی، کاخانجات تولید کننده کالاهای مختلف، کارگاه ها، درب انبارها، سردخانه ها، دام و طیور، خوراک دام، رنگسازی، کارتن سازی، پارچه بافی، ضایعات، کشاورزی، آبزیان و هزاران مکان دیگر است.
قیمت باسکول جاده ای:
کسری باسکول با توجه به محصولات گسترده توزین دیجیتال در صنعت باسکول، از قراردادن مشخصات فنی و قیمت ترازو باسکول ها در سایت خودداری کرده و بر خود واجب دانسته که مشتریان و خریداران در ابتدای امر باید بدانند که نیاز واقعیشان چیست، بر اساس آن مشخصات فنی و در نهایت قیمت را اعلام نماید.

نکته کلیدی:
تنها گارانتی های بلند مدت می تواند خریداران را مطمئن از کیفیت محصول نماید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید