انواع باسکول تریلی کش صنعتی دیجیتال اصفهان

انواع باسکول های تریلی کش جاده ای در ایران کدامند؟ آیا این دستگاه ها در گروه صنعتی دیجیتال هستند؟ باسکول های عرضه شده در وب سایت کسری، در اصفهان و شهرهای دور تر از تهران نیز فروخته می شوند؟
باسکول های جاده ای در ظرفیت های 60 تن تریلی کش، 50 تن کامیون کش، 20 تنی خاور کش، 10 و 8 تنی نیسان کش و وانت کش، عرضه می شوند. حال توضیح 60 تن تریلی کش به خدمتتان عرضه می شود.

انواع باسکول های تریلی کش جاده ای دیجیتال صنعتی:
باسکول های تریلی کش در انواع فلزی، مرکب، بتن آرمه یا بتنی پیش ساخته تولید و به بازار کل ایران، چه تهران، چه اصفهان و یا بندرعباس، هر جای ایران عزیز، عرضه می شوند و به فروش می رسند.
این دستگاه های توزین سنگین، به دلیل کاربرد صنعتی فراوان، در دسته باسکول های صنعتی و دیجیتال قرار می گیرند.

شرکت کسری باسکول از شما دعوت مینماید تا از انواع باسکول های تریلی کش که کاربرد صنعتی دارند یعنی بیشتر مورد نیاز کارخانجات مواد غذایی، فولاد، صنایع پتروشیمی، ضایعات، کشاوزی، دام و طیور و بسیاری مکانهای صنعتی و تجاری دیگر به کار می روند، استفاده کنید و دیگر آرامش خیال داشته باشید.
کسری باسکول مفتخر است، که انواع باسکول های تریلی کش را در ظرفیت های متفاوت شامل 50 تنی، 60 تن، 80 تنی و …. برای کلیه صنوف در ابعاد مورد، قرار می دهد.
این باسکول ها در نوع تمام فلز و بتن فلز ارائه میگردد. هردو باسکول از جهت استحکام برابر بوده و گارانتی می گردد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید