انواع باسکول جاده ای دیجیتال 50 تنی کامیون کش

سنجش دقیق کسری، تخصصی ترین و حرفه ای ترین شرکت تولید، نصب، پیاده سازی انواع باسکول جاده ای مانند 50 تنی و 60 تن دیجیتال و صنعتی می تواند بهترین نوع این تجهیزات را در اختیار صاحبان صنایع قرار می دهد.
بهتر است وقتی صحبت از انواع باسکول توزین جاده ای، مانند 50 تنی مخصوص کامیون، به میان می آید، بحث انواع آن در جنبه های مختلف بررسی شود.


بحث انواع باسکول جاده ای و پیاده سازی و نصب آن:

در صنعت باسکول سازی، سه نوع دستگاه با جنس صفحه، تمام فلزی، بتنی پیش ساخته و بتن فلز ساخته می شود.
از لحاظ تحمل بار و ظرفیت در ایران، 60 تن مخصوص تریلی، 50 تنی کامیون کش، 30 تنی تک محور، 20، 10 و 8 تن خاور کش و نیسان کش موجود می باشند.
ار لحاظ قطعات الکترونیکی مرتبط با دیجیتال شدن دستگاه، تعداد لودسل یا حسگر وزنی، برای باسکول 60 تن تریلی کش تا 120 تن، 6 تا 8 عدد است و برای باسکول 50 تنی کامیون کش تا 8 تن مخصوص وانت، 4 عدد میباشد که البته ظرفیت لودسل (Loadcell) ها هم از انواع مختلف می باشد.
انواع ظرفیت لودسل در دستگاه های توزین دیجیتال جاده ای، از 2 تن تا 40 تن است.
توجه فرمایید که مارک لودسل و ساخت کشور مرتبط هم در داشتن انواع مختلف آن، اثر مهمی دارد.
حال بحث اجرا و پیاده سازی کل دستگاهی که به آن باسکول می گویند، مطرح است، اجرای این تجهیزات سنگین جاده ایی مانند 50 تنی مخصوص کامیون، از گودبرداری شروع و تا روشن کردن باسکول ادامه دارد.
یکی از انواع نصب باسکول دیجیتال جاده ای، موسوم به اجرا در محل است، این بدان معنی است که نوع بتن فلز یا نیم بتن نیم فلز، در محل جانمایی دستگاه، بتن ریزی می شود.
البته کل سیستم راه اندازی این تجهیزات دیجیتال فقط به شرح مختصر بالا ختم نشده و پیچیدگی و مراخل خاص خود را دارد.
برای تهیه و خرید انواع باسکول 50 تنی کامیون جفت می توانید قیمت و مشخصات فنی را از مهندسان خبره سایت دریافت تمایید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید