انواع باسکول جاده ای 8 تن تا 120 تنی دیجیتال

انواع باسکول جاده ای کدام است؟ چگونه می توان به خرید باسکول های دیجیتال از 8 تن تا 120 تنی صادراتی، در هنگام تصمیم گیری برای خرید مطمئن بود؟
قبل از جواب به سوال انواع باسکول جاده ای (ظرفیت از 8 تن دیجیتال تا 120 تنی صادراتی) کدام است، بهتر است با سیستم های توزین جاده ای در قدیم و جدید آشنا شوید.

جک بالابر دو ستون یکی از پرکاربردترین تجهیزات در کارگاه های خودروسازی است و بزرگترین مزیت این نوع بالابر، سادگی سازه است.

در روزگاران قدیم و حتی تا دهه اخیر، وزن کشی انواع محصولات از مایع تا گاز، با دستگاه های مکانیکی که نشاندهنده عقربه ای داشتند صورت می گرفت.
امروز با پیشرفت علم، تاکید فراوان دین مبین اسلام به سنجش دقیق و صحت میزان، نگرانی دو طرفه فروشندگان و خریداران که محصولشان نیازمند توزین است، باسکول های دیجیتال طراحی و ساخته شده اند.
در پروسه تولید این محصولات جاده ای، از حسگر وزنی به نام لودسل استفاده می شود، که قطعه ایی الکترونیکی است و نتیجه وزن کردن را به نمایشگر باسکول دیجیتال ارسال کرده و نتیجه وزن به صورت رقم یا دیجیت دیده می شود.

جک بالابر ماشین سواری به اسم جک پارکینگی نیز شناخته می شود که جهت بالا بردن ماشین سواری در ارتفاعی مشخص مورد استفاده قرار می گیرند.


باسکول های دیجیتال انواع
مختلفی دارند ولی در سه دسته بزرگ تولید و به بازار ارائه می شوند:
ترازوهای سبک، باسکولت های صنعتی و باسکول های جاده ای
باسکول های جاده ای انواع عمده مختلفی از لحاظ جنس صفحات، نوع لودسل و تعداد آن، ظرفیت های متفاوت و نمایشگر دارند. البته مسائل دیگری مانند نوع پرینتر، ساخت لودسل و … تنوع این محصولات را بیشتر می کند.
ظرفیت های متفاوت باسکول های جاده ای: 8 تن مخصوص وانت و نیسان، 10 تن مناسب نیسان، 20 تن مخصوص خاور، 30 و 50 تنی مناسب کامیون تک و جفت، 60، 80، 100 و 120 تنی دیجیتال هم مربوط به تریلی

خب مسلم است که با توجه به انواع مختلف این تجهیزات (8 تن تا 120 تن، صفحات مختلف، قطعات دیجیتال) و پیچیدگی خاص در این صنعت، نیازمند مشاوره با افراد متخصص و مجرب در این سیستم هستید تا بتوانند اطلاعات فنی دقیق، رزومه کاری واقعی، در اختیارتان قرار بدهند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید