باسکول باشگاهی با کاربرد صنعتی چیست؟

جالب و هیجان انگیز است که بدانید ترازو یا باسکول باشگاهی (داروخانه ای، ورزشی و نفرکش) در مکانهای صنعتی چه کاربردی دارد؟ اصولاً کاربرد آن برای چیست و چه هدفی را در آن مکانها دنبال می کند؟
در ابتدا بهتر است بدانید که دستگاه اندازه گیری محصولات مختلف چیست؟ چگونه در طی زمان، تغییرات پیدا کرده است و با کیفیت و تکنولوژی بهتری عرضه شده اند یا خیر؟
همانطور که مستحضر هستید انسانها در طی زمان و تاریخ، میل به دانستن وزن اشیاء مختلف را پیدا کردند که در نتیجه ترازو باسکول های مکانیکی و قپانی تولید و اختراغ شد و کم کم با بروز شدن علم بشر، دستگاه های توزین دیجیتال پا به عرصه حیات صنعتی و غیر صنعتی خود گذاشتند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

به طور کلی قیمت جک برقی تخت تاشو نسبت به جنس بدنه ای که دارد و فنری که در آن برای باز و بسته کردن از نظر ضخامت و مقاومت استفاده شده است، از تنوع ویژه ای در بازار برخوردار می باشد.

در همان زمان قدیم، بشر میل به دانستن وزن و سپس قد خود را نیز پیدا کرد و دستگاههایی متناسب با وزن و قد تولید کرد.
این میل اساساً اشتیاق انسان به سلامتی خود را در بر داشته و دارد.
به تدریج نوع دیجیتالی دستگاه های توزین انسان نیز تولید شد.

کاربرد صنعتی باسکول یا ترازو باشگاهی:

چیزی که مهم است، کاربرد باسکول یا ترازوی باشگاهی، در خانه ها، مطب های اطفال و تغذیه و …، باشگاه ها و هتل ها و … بوده است.
اما امروزه کارخانجات دولتی و غیر دولتی که بخش صنعتی جامعه محسوب می شوند، برای آنالیز سلامتی پرسنل خود، اقدام به تهیه این محصولات کردند.
این بدان معنی است که بحث سلامتی افراد، فقط یک مبحث شخصی نیست بلکه جامعه انسانی به آن اهمیت می دهد زیرا سلامت فرد فرد ما موجب می شود تا سلامتی جامعه تضمین شود.
سخن کوتاه کنیم که دستگاههای توزین انسان با پیشرفت علم و آگاهی بشر تبدیل به دستگاه سنجش قد نیز شده است و حتی فرمول هایی تعیین شده است که BMI یا توده چربی بدن را معلوم و به شخص اعلام می کند.
کار به جایی رسیده است که تولیدات جدید، رژیم غذایی برای افزایش و کاهش وزن با توجه به میزان کالری مصرفی روزانه و هفتگی را به همراه دارد.
اینکه افزایش یا کاهش وزن را به تفکیک جنسیت نیز نشان می دهد، کار ساده ی دیگر این دستگاه های باشگاهی است.

جک روغنی 20 تن قابلیت تحمل بارهای با وزن بالا را داشته و به سرعت می‌تواند آنها را به آسانی جابجا کند. لذا اهمیت ترازو یا باسکول های باشگاهی یا نفرکش، در مکان های صنعتی، غیر تجاری و تجاری نیز محسوس می باشد.
محصول ارائه شده توسط وب سایت کسری، از دستگاه های باشگاهی بسیار مقاوم و دقیق می باشد.
ظاهری زیبا علاوه بر فرمول های مختلف پیاده شده در آن، مانند تفکیک جنسیت برای نشان دادن وزن، رژیم غذایی و BMI، ترازو باسکول های باشگاهی یا داروخانه ایی را به محصولی قابل رقابت زیاد در بازار تبدیل کرده است.

 

کاربرد صنعتی باسکول یا ترازو باشگاهی:

کاتالوگ بالا کلیه اطلاعات فنی و گارانتی های محصول جدید را به سمع نظرتان می رساند.
توجه:قدسنج این دستگاه های دیجیتال، اولتراسونیک می باشد.
محصولی بی نظیر که باشگاه یا کارخانه شما را جذابتر می کند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید