باسکول باشگاهی قد و وزن دیجیتال دنا توزین

باسکول باشگاهی (مخصوص باشگاه) چه تفاوتی با باسکول داروخانه ای (مخصوص داروخانه) دارد؟ ترازوی دیجیتال باشگاهی قد و وزن پرینتردار مانند برند دنا توزین، چه نیازهایی را می تواند برای افراد برطرف سازد؟
در ذیل توضیحاتی در رابطه با انواع مدل باسکول باشگاهی و کارایی آن ها داده می شود.
در زندگی روزمره همه ی ما انسان ها دانستن وزن و حتی قد برای سلامتی واجب است.
بزرگترین فروشنده و عرضه کننده ی انواع باسکول(ترازو) های دیجیتالی، باسکول باشگاهی قد و وزن دنا توزین می باشد که دارای 4 نمایشگر دیجیتالی است.

باسکول مذکور را با نام های مختلفی می شناسند.

  1. ترازو دیجیتال باشگاهی یا ورزشی: میدانیم که برای محاسبه ی اضافه وزن یا کاهش وزن نیاز به محاسبه ی قد و وزن خود هستیم تا بتوانیم با توجه به رژیم غذایی و ورزش به اندام دلخواه خود برسیم به همین منظور میتوانیم از ترازو های دیجیتالی استفاده کنیم. این ترازو ها برای اندازه گیری وزن (یا قد و وزن) در مکان هایی مانند مراکز ورزشی، سالن های تجاری، داروخانه ها و … با نام باسکول ورزشی یا باشگاهی می شناسند.
  2. ترازو دارو خانه ای دیجیتالی: به دلیل استفاده ی زیاد داروخانه ها از این باسکول، به نام ترازو داروخانه ای هم معروفند که در دو نوع سکه ای و غیر سکه ای تولید میشوند. در نوع سکه ای شما میتوانید با انداختن چند سکه در داخل دستگاه وزن خود را اندازگیری کنید.
  3. ترازو نفرکش: این ترازو چون برای افراد و انسان استفاده می شود و جنبه تجاری ندارد به آن ترازوی نفر کش هم می گویند که بیشتر در منازل افراد دیده می شوند.

پس به این نتیجه میرسیم که باسکول (ترازو) باشگاهی مخصوص باشگاه یا ورزشی، داروخانه ای و نفرکش هیچ تفاوتی با یک دیگر ندارند فقط نام آنها متفاوت است.
نکته دیگر اینکه، شاید به این فکر کرده باشید که کاش در همان حین میتوانستید مقدار وزن محاسبه شده را یادداشت کرده تا در آینده از استفاده کنید.
البته تعدادی از افراد این کار را انجام میدهند که عمل بسیار صحیحی است ولی دیگر نیاز به این کار نیست، چون باسکول باشگاهی قد و وزن دنا توزین این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با گرفتن پرینت یا چاپ روی کاغذ اندازه ی قد و وزن خودتان را به همراه داشته باشید و در آینده از آن بتوانید استفاده کنید.
بنابر این همانطور که متوجه شدید این باسکول ترازو های دیجیتالی مخصوص توزین انسان، داری پرینتر نیز هستند تا در روند سلامتی افراد کمک کنند.

شما برای تهیه ی باسکول باشگاهی قد و وزن دیجیتال دنا توزین می توانید با کارشناسان فروش، سایت کسری باسکول تماس حاصل بفرمایید و بعد از سفارش و خرید باسکول مورد نظرتان از آن استفاده نمایید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید