باسکول باشگاهی مخصوص مکان های صنعتی

آیا می دانستید که باسکول های دیجیتال باشگاهی یا داروخانه ای قد و وزن، علاوه بر مکانهای ذکر شده، در هتل ها، مراکز تفریحی و تجاری هم کاربرد فراوان دارند و مخصوص رستوران های کارخانجات برای تامین سلامتی پرسنل می باشد؟
به نظر می رسد که کلمه باسکول برای این دستگاه های توزین قد و وزن برای عده ای از کاربران ایهام برانگیز است.
باسکول های باشگاهی دیجیتال همان ترازو های باشگاهی یا داروخانه ای یا نفرکش می باشند.
منتها بدلیل توزین افراد به تعداد زیاد در هر روز، باید محکم تر، قویتر و دقیق تر باشند.
به همین دلیل برعکس ترازوی نفرکش خانگی به آنها کلمه باسکول هم اطلاق می شود.
فرق این دو کلمه به نوعی به ظرفیت بیشتر و استحکام بالاتر مرتبط است. مثلاً هرگز به ترازوی فروشگاهی یا میوه فروشی کلمه باسکول فروشگاهی اطلاق نمی شود.
به نظر می آید که دستگاه های توزین قد یا قد و ورن فقط در باشگاه های بدنسازی یا استخرها بیشتر کاربرد دارند و مخصوص مکان های ورزشی می باشد و در حالیکه این دستگاه ها در داروخانه ها جنبه در آمدزایی دارند.
در هتل ها یا بخش رستوران کارخانجات برای آمار گیری وزن پرسنل که هم یک نوع امکان جالب به شمار می آید و هم در فرآیند سلامتی افراد با دانستن کاهش یا افزایش وزن یک امکان پزشکی محسوب می شود.
ترازوی مخصوص وزن که در شکل مشاهده می کنید، آخرین و جدیدترین تولید شرکت و مخصوص تمامی مکان های ذکر شده می باشد.
نوع قد و وزن همین دستگاه با ویژگی خاص یعنی برنامه رژیم غذایی در دست تولید است که در ضمن کالری تمام اقلام خوراکی را نیز برای کاربرانش مشخص کرده است.
این دو موضوع اضافه شده، کمک می کند که اشخاص بتوانند خودشان بر میزان کالری مصرفی روزانه، تسلط داشته باشند.
برای خرید هر دو دستگاه می توانید با کارشناسان وب سایت یا کانال کسری باسکول در تماس باشید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید