باسکول جاده ای دیجیتال 60 تن بتنی

شما فکر می کنید که بهترین نوع باسکول های دیجیتال جاده ای که در تمامی صنایع کشور عزیزمان ایران کاربرد فراوان دارد، چیست؟ به نظر شما باسکول جاده ای بتنی از 60 تن تا 8 تن انتخاب مناسبی می باشد؟
باسکول های جاده ای و قطعاً دیجیتال های امروزی که در تمام نقاط صنعتی و غیر صنعتی دیده و به کاربرده می شوند، انواع مختلفی دارند، که در ذیل به شرح آنها می پردازیم.


انواع باسکول جاده ای دیجیتال:

باسکول های دیجیتال برای انتخاب آسانتر با توجه به لیست قیمت متفاوت، به رده های مختلفی تقسیم شده اند.
از لحاظ جنس به صورت بتنی، فلزی و بتن فلز تولید می شوند.
صحبت ما روی بتنی بود، کدام بهتر است؟ کدام مقاومت تر می باشد و در نهایت کدام موجب رضایت خاطر مشتریان و مصرف کنندگان عزیز می باشد؟
از لحاظ تکنیک های فروش، قاعده بازی روی فلزی دیجیتال می باشد که بسیار گرانتر از نوع بتنی است و صرف مالی بیشتری برای فروشندگان دارد.
ولی صادقانه و خالصانه به مشتریانمان باید توضیح متناسب با حوزه کاریشان داده شود. خریداران و کاربران زیاد جواب سوالاتی که از آنها در حوزه کاری می شود، با حوصله نمی دهند، اما وظیفه مشاوران دانستن فعالیت و شناسایی نیاز آنها می باشد و باید بر اساس نیاز حوزه، باسکول متناسب  را پیشنهاد دهند.
با دادن آگاهی بیشتر در مورد پیشنهاد باسکول بتنی 60 تن یا هر تناژ دیگر، باید به آنها اعلام شود که می توانند فلزی را نیز تهیه کنند، اگر از لحاظ مالی توان خرید را دارند و یک نوع سرمایه گذاری محسوب می شود.
عریزان و کاربران باسکول های جاده ای از نوع دیجیتال بهتر است بدانید که باسکول فلزی از 60 تن تا 8 تن با قیمت بسیار بالاتر نسبت به نوع بتنی ساخته و عرضه می شود.
باسکول فلزی برای هر صنعتی مناسب است، اما باسکول بتنی در صنایع سبکتر مانند مواد غذایی و محصولات کشاورزی یا دامداری مناسب است و دلیلی ندارد که برای صنایع سبک از باسکول فلزی مانند 60 تن جاده ای دیجیتال استفاده شود و همان عملکرد با باسکول بتنی و قیمت مناسب تر، قابل اجرا می باشد.

برای خرید انواع باسکول های دیجیتال جاده ای 60، 50، 30، 20، 10، 8 و حتی 100 تا 120 تن می توانید از مشاوره مجربان سایت کسری بهره ببرید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید