باسکول جاده ای 8 متری 40 تنی جدید

باسکول جاده ای 8 متری 40 تنی جدید، آخرین فناوری و تولید محصولات توزین صنعتی جاده ای است که بتنی یا مرکب و تمام فلزی به بازار عرضه می شود. این محصول جدید، هم پوشان باسکول های جاده ای 8 متری 50 تن، دیجیتال صنعتی می باشند. قیمت آنها تفاوت زیادی با هم ندارد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت باسکول وانت و نیسان کش

تاکنون در وب سایت کسری، که فروش انواع باسکول صنعتی دیجیتال (جاده ای و غیر جاده ایی) را بعهده دارد، دستگاه های 4 متری موسوم به 8 تنی، 6 متری موسوم به 20 تنی و 30 تن، 8 متری موسوم به 50 تنی کامیون کش و 16 متری تریلی کش یا 18 و 20 و 24 متری مخصوص تریلر و صادراتی موسوم به باسکول 120 تنی با قیمت های مناسب و کیفیت عالی به عرضه و استفاده کاربران در آمده است.

باسکول جاده ای 8 متری 40 تنی جدید:

باسکول اشاره شده در بالا نیز با فناوری دیجیتال است یعنی از لودسل یا حسگر وزنی و نشان دهنده یا نمایشگر و در اکثر مواقع پرینتر استفاده شده است.

بحث بر سر ظرفیت باسکول صنعتی 40 تنی است. این باسکول بنا بر نیاز کاربران و شرایط کاربردی آنها نیز به سبد کالاهای وب سایت حاضر اضافه شده است.
از لحاظ فنی و کیفی مانند باسکول های 50 تن مخصوص کامیون با صفحه 8 متری می باشند. به تصویر ذیل دقت فرمایید.

باسکول جاده ای 8 متری 40 تنی جدید:

تنها تفاوت ظرفیت اسمی این دستگاه است یعنی اسمی می تواند 40 تن را توزین کند ولی همانطور که می دانید به شکل واقعی تا ظرفیت 60 تن، در بخش فنی آن لحاظ شده است.

همیشه در بحث فنی و تولید دستگاه های توزین صنعتی بخصوص جاده ای، بار غیر مجازی که توسط وسایل نقلیه مانند کامیون و تریلی زده می شود، باید در نظر گرفته شوند.

تمامی بحث مکانیکی فنی و الکترونیکی عالی برای تهیه انواع باسکول های جاده ای دیجیتال در تیم صنعتی کسری، در نظر گرفته می شود که توانسته است، در یک بازه زمانی کوتاه، تبدیل به برندی مورد اعتماد مشتریانش قرار بگیرد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 2

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

 • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
 • باسکول نیسان کش 10 تن
 • باسکول خاور کش 20 تنی
 • باسکول تک کش 30 تن
 • باسکول کامیون کش 40 تنی
 • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
 • باسکول دامپ تراک
2

 1. از لحاظ فنی و کیفی مانند باسکول های 50 تن مخصوص کامیون با صفحه 8 متری می باشند.

 2. سلام
  باسکول ۸ متری ۴۰ تنی جدید طبق آخرین فن آوری تولید دستگاههای توزین است و همپوشان باسکول ۸ متری ۵۰ تن است و در قیمت با هم تفاوت چندانی ندارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید