باسکول حمل و نقل جاده ای 60 تن هوشمند

باسکول کسری برای اولین بار در ایران و کلیه استانها، باسکول حمل و نقل جاده ای 60 تن تا 8 تنی با نمایشگر دیجیتال هوشمند و کنترل عملیات کاربران، نصب، پیاده سازی می کند.
کنترل بار حمل شده توسط وسایط نقلیه مانند تریلی کش که ظرفیت حمل بار تا 60 تن را دارند، در ورودی و خروجی یا مبدا و مقصد حمل بار، کارخانجات و صنایع شیشه و ضایعات، از اهمیت زیادی برخوردار است. که نگرش هوشمند کردن توزین در حمل و نقل کالا و صنعت باسکول نیز در همین موارد شکل گرفته است.
اهمیت این موضوع (هوشمند کردن) در توزین انواع باسکول جاده ای، که در آن، اطلاعات دقیق از وزن، زمان، نوع محصول، نام راننده یا توزین کننده وسیله نقلیه و شماره پلاک آن، می بایست درج شود، دوچندان می شود.
تولید نرم افزار های هوشمند یکی از موارد مهم و دانش بنیان صنعت باسکول و ترازو می باشد.
نمایشگر هوشمند یکی دیگر از دستاوردهای مهم این صنعت است که می تواند با یک سیم کارت نصب شده در آن، در شرایطی که کارگران مشغول عملیات توزین بار هستد به صورت آنلاین و هوشمند، همان لحظه اطلاعات مهم را از طریق سیم کارت به مدیران ارسال نماید و شما در هر لحظه متوجه خواهید شد که چه ساعتی و چه کسی، چه کالایی را در حال توزین کردن هست.
برای اطلاع بیشتر از سیستم حمل و نقل باسکول جاده ای 60 تن هوشمند می توانید با مشاوران سایت در تماس باشید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید