باسکول داروخانه ای قد و وزن پرینتردار دنا توزین

آیا تاکنون به باسکول نفرکش که قابلیت چاپ عدد قد و وزن را داشته باشد، فکر کرده اید؟ دنا توزین توانسته است بر اساس تکنولوژی روز ترازوی پرینتردار باشگاهی یا داروخانه ای تولید کند؟ چه فرقی بین ترازو باسکول دیجیتال نفرکش و داروخانه ای است؟
در شروع کلام، سعی میشود که درباره باسکول یا ترازوی نفرکش که اصولاً چیست و چه کاربردهایی امروز برای بشر دارد، توضیح داده شود.
در ضمن فرق بین ترازوی نفرکش و داروخانه ای توضیح داده می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

باسکول نفرکش داروخانه ای دیجیتالی:

باسکول نفرکش به دستگاه های دیجیتال که انسان را وزن می کند و جنبه تجاری ندارد، گفته می شود.
تنها وسیله توزین است که در معاملات نقشی ندارد و بحث مجوز از اداره مقیاس و اوزان مطرح نیست.
باسکول داروخانه ای هم عهده دار توزین وزن انسان است.

ترازوی قد و وزن نفرکش

همانطور که مشاهده می کنید فرقی بین این دو نوع دستگاه توزین انسان نیست و فقط نام آنها متفاوت است.
باسکول نفرکش یا داروخانه ای به باشگاهی، ورزشی نیز معروف هست و حتی گاهی از کلمه ترازو به جای باسکول استفاده می شود.
تنها نکته حائز اهمیت در ترازوی داروخانه ای کاربرد معیشتی است که البته در نوع سکه ای می توان به این مهم دست یافت.
فقط یک مدل باسکول نفرکش به نام خانگی است که به ترازوی دیجیتال وزن معروف است و در خانه ها دیده می شود.


ترازوی دیجیتال داروخانه:

ترازوی داروخانه ای معمولاً از نوع سکه دار هستند که معمولاً چند سکه ای است.
یعنی قابلیت توزین با مثلاً پس از ریختن سه سکه 500 تومانی را دارد.
صنایع الکترونیک دنا توزین در دو مدل قد و قدسنج یا قد و وزن، تولیداتش را به بازار عرضه می کند.
در مدل قد و وزن، بحث کمبود یا اضافه وزن به کیلوگرم بر اساس قد شخص به سانتی متر برای افراد مهم است زیرا بدین وسیله می توانند چاق بودن یا لاغر بودنشان را متوجه و براساس آن برنامه ریزی تغذیه و سلامت خود را در پیش بگیرند.
صددرصد تا قبل از تولید ترازوی باشگاهی پرینتردار دنا توزین، افراد به این موضوع اندیشیده اند که کاش می توانستند اعداد بدست آمده را نگهداری نمایند و در فواصل زمانی طبق برنامه ریزی تغذیه و سلامتشان، از روند کاهش یا کمبود وزن مطلع شوند.
شاید گاهی با قلم و کاغذ اطلاعاتشان را نگهداری می کردند که در واقع کار درستی هم بوده است.
دنا توزین بر اساس این تفکر و با همگام بودن با تکنولوژی روز و فناوری های جدید و اینکه سرعت حرف اول را در هر کاری می زند، نوع و مدل قد و وزن سارا که قابلیت پرینتر داخلی را دارد تولید کرده است.
دیگز هیچ زحمتی برای کاربران دستگاه وجود ندارد و به راحتی می توانند فایلی از روند برنامه تغییر وزن با مستندات درست و فراموش نشدنی ایجاد بنمایند.
همانطور که در عکس مشاهده می فرمایید، نمایشگر 4 ردیفه، امکان نشان دادن قد، وزن و BMI را فراهم کرده و در نهایت تمام موارد نیز ثبت و در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

باسکول داروخانه ای

باسکول های داروخانه ای دنا توزین، شیک، با کلاس و زیبا هستند که می تواند در کنار مقاومت و دقت بالای این دستگاه ها، محصولی قدرتمند در صنعت توزین نفر را به بازار عرضه کرده باشد. 
تکنولوژی باید به صورت درست و هوشمندانه در اختیار بشر قرار بگیرد.
تولید مدل پرینتردار در صنایع الکترونیک دنا توزین برای باسکول های قدسنج استفاده درست از دنیای دیجیتال امروزی است که این تکنولوژی برتر جهان امروزی را به خدمت بشر در آورده است.
دانستن اطلاعات بیشتر از مشخصات فنی ترازو داروخانه ای پرینتردار و یا بدونه پرینتر، می تواند به انتخاب بهتر شما کمک کند و در این راستا مشاوران وب سایت را در کنار خود ببینید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.8 / 5. تعداد آرا: 4

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید