باسکول دیجیتال باشگاهی نفرکش پرینتردار

کسری باسکول، ترازوی دیجیتال باشگاهی (نفرکش، داروخانه ای یا ورزشی) پرینتردار و بدونه پرینتر در دو مدل قد و وزن و قد را برای فروش به بازار عرضه می کند.
ترازوی دیجیتال نفرکش پرینتردار از جدیدترین محصولات ارائه شده در سایت کسری است.
ترازو باشگاهی پرینتردار فقط برای مدل قد و وزن کاربرد دارد که نیاز است تفاوت قد و وزن و در نهایت BMI با تفکیک جنسیت مشاهده و برای قیاس در آینده به کار برود.
مقایسه وزن در فواصل زمانی، به سلامتی افراد کمک بالایی می کند.

انواع باسکول باشگاهی یا داروخانه ایی:
باسکول های باشگاهی و نفرکش در انواع مختلفی در ایران تولید و به بازار عرضه می شوند.
باسکول دیجیتال باشگاهی عرضه شده در سایت کسری، بهترین خدمات پس از فروش، گارانتی های طولانی مدت، قیمت مناسب و کیفیت بالایی دارد.
هر دو مدل ترازو باسکول باشگاهی، با طراحی و تکنولوزی بالایی ساخته شده است که قابل قیاس با محصولات مشابه نیست.
برای دانستن اطلاعات بیشتر می توانید با تیم صنعتی وب سایت و کارشناسان فروش در تماس باشید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید