باسکول دیجیتال گوسفند کش (دامکش)

باسکول دیجیتال گوسفند کش (دامکش)باسکول دیجیتال گوسفند کش مخصوص توزین گوسفند و بره در دامپروری  بکار می رود. باسکول گوسفندی در دسته باسکول دامکش می باشد. این باسکول دارای قفس نرده ای با درب ورود و خروج است که دام روی کفی درون آن می ایستد و پس از وزن کشی گوسفند یا بره از درب دیگر، خارج می شود. همچنین باسکول کوسفندکش چرخدار می تواند باشد و دارای تک لودسل و نمایشگر با قاب محافظ است.

در ادامه توضیحات بیشتری در مورد باسکول دامکش گوسفندی به سمع نظرتان می رشد.

راههای تماس با مهندس کسری

مشخصات باسکول دیجیتال گوسفند کش

باسکول گوسفند کش دیجیتالی در زمره انواع باسکول دامکش در دامداری ها می باشد. نام دیگر آن باسکول گوسفندی است. باسکول گوسفندی در کسری باسکول با مشخصات فنی ذیل می باشد:

 • ظرفیت وزنی 500 کیلو گرم
 • دقت 100 کرم
 • دارای نمایشگر واضح و بزرگ دیجیتالی
 • قاب محافظ نمایشگر
 • 4 عدد لودسل با برند با کیفیت
 • کفه آجدار و محکم با ابعاد 90×70
 • دارای قفس فلزی با نرده (گاهی ممکن است با توری طراحی شود)
 • در برخی مدل ها دارای 4 عددچرخ
 • جعبه تقسیم

قیمت باسکول دیجیتال گوسفند کش

کاربرد باسکول گوسفندی دیجیتال

باسکول گوسفندی یا باسکول دام کش گوسفندی دیجیتال که وظیفه وزن کشی دام را بعهده دارد‌، در مکان های ذیل بیشترین کاربرد را دارد:

 • دامداری ها و دامپروری ها
 • کشتارگاه ها
بیشتر بدانید:
علاوه بر باسکول دامکش (گوسفندکش و گوساله کش)‌، انواع باسکول فرغونی در صنعت دامداری و دامپروری استفاده می شود.
بیشتر بدانید:
باسکول گوسفند کش و گوساله کش برای وزن کشی و توزین شترمرغ و اسب و دام های دیگر نیز بکار می رود.

راههای تماس با مهندس کسری

ویژگی های باسکول دیجیتال گوسفند کش (دامکش)

باسکول دیجیتال گوسفند کش به شکلی طراحی می شود که به راحتی قابل حمل و استفاده است. برخی از ویژگی‌های این باسکول‌ها عبارتند از:

1. دقت بالا: باسکول‌های دیجیتال گوسفند کش، دارای دقت بالایی هستند که به شما امکان می‌دهد وزن دقیق گوسفند را تعیین کنید. این دقت بستگی به نوع باسکول و مدل آن دارد و ممکن است در باسکول‌های مختلف متفاوت باشد.

2. ظرفیت وزنی: باسکول‌های گوسفند کش معمولاً ظرفیت وزنی بالایی دارند و قادر به تحمل وزن‌های سنگین هستند. این امکان را به شما می‌دهد تا گوسفندهای بزرگ و سنگین را با اطمینان وزن کنید. گاهی تا 5 عدد گوسفند در قفس یا محفظه فلزی می تواند قرار بگیرد و وزن کشی شود.

راههای تماس با کسری باسکول برای خرید باسکول دیجیتال گوسفند کش

3. صفحه نمایش دیجیتال: این باسکول‌ها دارای صفحه نمایش دیجیتال هستند که به شما امکان می‌دهد وزن را به صورت دقیق و روشن بخوانید. صفحه نمایش معمولاً بزرگ و خوانا است تا بتوانید به راحتی اطلاعات را مشاهده کنید.

4. قابلیت ثبت وزن: برخی از باسکول‌های گوسفند کش دارای قابلیت ثبت وزن هستند. این به شما امکان می‌دهد تا بتوانید وزن‌های مختلف گوسفندان را ثبت کنید و بعداً آنها را مقایسه کنید. این ویژگی برای کشاورزان و دامدارانی که تعداد زیادی گوسفند دارند و می‌خواهند وزن را به صورت دقیق و سریع ثبت کنند، بسیار مفید است.

5. سهولت استفاده: باسکول‌های گوسفند کش بسیار ساده در استفاده هستند و بدون نیاز به دانش فنی خاص قابل استفاده هستند. شما فقط باید گوسفند را روی باسکول قرار دهید و وزن را روی صفحه نمایش دیجیتال ببینید.

راههای تماس با کسری باسکول

باسکول دیجیتال گوسفند کش یک ابزار بسیار مهم برای دامداران است که به آنها کمک می‌کند تا وزن گوسفندان را به صورت دقیق و با دقت بسنجند. استفاده از این باسکول‌ها به شما اطمینان می‌دهد که می‌توانید وزن گوسفندان را به درستی محاسبه کنید و از این اطلاعات برای مدیریت بهتر و بهینه‌تر گله خود استفاده کنید.

باسکول دیجیتال گوسفند کش (دامکش)

قیمت باسکول دیجیتال گوسفند کش

باسکول گوسفندی در انواع مختلف و با برندهای مختلف تولید می شود. بدلیل کاربرد فراوان باسکول دام کش در دامپروری ها‌، باسکول با بدنه محکم و قوی تولید می شود. تفاوت در ابعاد کفی و بدنه و صخامت ورق کفه باسکول‌، برند لودسل و نمایشگر تغییرات بعضاً شدیدی در قیمت تمام شده نهایی بوجود می آورد.

باسکول گوسفند کش در کسری باسکول هم با مشخصات اختصاصی خودش تولید می شود. بهتر است با مهندس عبدالرضا کسری تماس بگیرید و یک مشاوره عالی برای انتخاب و تهیه باسکول دامکش مجموعه خود داشته باشید. همزمان قیمت باسکول دیجیتال گوسفند کش مناسب مجموعه تان را نیز دریافت می نمایید.

راههای تماس با مهندس کسری

خرید باسکول دیجیتال گوسفند کش (دامکش)

خب بعد از مشاوره دقیق و انتخاب باسکول بایستی قیمت باسکول گوسفندی به شما اعلام شود.

خب معلوم است که بعد آن مرحله خرید باسکول دیجیتال گوسفندکش شروع می شود که مراحل ذیل را در بر دارد:

 1. واریز پول
 2. تاییدیه مالی
 3. ارسال بار
 4. پشتیبانی

راههای تماس با کسری باسکول

برای واریز پول یا خرید باسکول دامکش می توانید به دو روش حضوری و تلفنی عمل بفرمایید.

 • در پرداخت و اعلام تلفنی‌، عکس واریزی شما به تاییدیه مالی می رسد و دستور خروج و تست باسکول گوسفندکش به کارخانه اعلام می شود.
 • در پرداخت حضوری نیز‌، پس از واریز تاییدیه مالی انجام می شود و دستور تست باسکول دیجیتال و خروج آن به انبار تولید اعلام می شود.

ارسال بار و پیگیری رسیدن دامکش بدست مشتری ار جمله وظایف کسری باسکول است.

خدمات پس از فروش و گارانتی ها نیز بعهده ما می باشد. پس شما می توانید براحتی خرید خود را انجام دهید و هیچ دغدغه خاطری نداشته باشید. کسری باسکول همیشه در کنار شماست.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 3

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

 • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
 • باسکول نیسان کش 10 تن
 • باسکول خاور کش 20 تنی
 • باسکول تک کش 30 تن
 • باسکول کامیون کش 40 تنی
 • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
 • باسکول دامپ تراک
3

 1. از اطلاعات کامل شما ممنونم
  باسکول دام کش ۲۰۰۰ تنی چند تا لودسل داره و‌کدوم برند ؟

 2. با هر دو‌خط تماس گرفتم
  لطفا واتزاپ تماس بگیرید
  باسکول گوسفند کش چقدر وزنش هست ؟ با چی میشه حملش کرد ؟ برای لب مرز میخوام با اتوبوس میشه حمل کرد ؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید