باسکول دیجیتال 500 کیلویی آهنی و استیل

تا به حال مکان کاربرد باسکول های دیجیتال 500 کیلویی ذهنتان را به خود مشغول کرده و بین کاربرد و جنس کفه (آهنی یا استیل) باسکول مثال ما، تفاوتی وجود دارد؟ بهتر است که چرخ دار باشد مانند شکل روبرو یا فرقی ندارد که چرخدار باشد یا نباشد؟
باسکول های صنعتی دیجیتال انواع مختلفی از نظر ظرفیت و جنس کفه دستگاه دارند، یعنی ظرفیت هایی بین 100 تا 1000 کیلوگرم از یک طرف و 1 تن تا 5 تن کفه جدا، از طرف دیگر دو تقسیم بندی در دستگاه های سبک هستند.
باسکول 500 کیلویی در دسته باسکولت ها هستند و جنس کفه یا آهنی یا استیل است که ممکن است با چرخ چدنی مانند شکل روبرو باشد و یا بدونه چرخ.
در مکان های صنعتی مانند ضایعات آهن، پلاستیک سازی، تولید رنگ و چسب و امثال آن، از صفحه آهنی یا ورق فولادی استفاده می شود و در مغازه هایی که به نوعی بهداشتی هستند و نیاز به شستشو کفه باشد از صفحه استیل استفاده می کنند.
چرخ چدنی یا چرخ های کوچک تک پیچ یا بزرگ پاترولی هم در مکان و کاربری مختلف، به صورت خاص استفاده می شود.
در میادین تره بار، چرخ پاترولی و در انبارها چرخ چدنی کاربرد بهتری دارد و چرخ های ترمزدار تک پیچ هم جداگانه به خریداران پیشنهاد می شود تا در مواقعی خاص مثل حمل باسکول 500 کیلویی از آن استفاده کنند.
تنها با یک ارتباط تلفنی با مشاوران وب سایت تخصصی خرید و فروش باسکول های دیجیتال جاده ای و صنعتی می توانید اطلاعات مکفی از دستگاه مورد نیاز سازمانتان بدست آورید و در نهایت به سرعت خرید تان را به سرانجام برسانید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید