باسکول دیجیتال 60 تنی بتن فلز کسری

آیا می دانید که باسکول دیجیتال بتن فلز یا مرکب چیست؟ گروه تولیدی صنعتی کسری باسکول با افتخار سعی دارد که محصولات تولید شده ی خود مثل باسکول ۶۰ تنی بتن فلز با درجه کیفی بسیار بالا تولید نماید و در بین رقبای خود در سطح بالایی قرار داشته باشد.
باسکول دیجیتال بتن فلز به نامهای نیم بتن نیم فلز و مرکب نیز شناخته شده است.
نامگذاری فوق در نظر اول ممکن است، یک مفهوم را در ذهن جامعه هدف مصرف کننده ی دستگاه های توزین جاده ای صنعتی، ایجاد نماید، در حالیکه دستگاه دیجیتال توزین اشاره شده، ساخت و اجرای متفاوتی دارند.
اجرای متفاوت آنها، در هزینه های سربار و حتمی مانند هزینه حمل و نقل، بسیار تاثیر گذار است و تفاوت فاحشی در قیمت تمام شده، می گذارد.
البته قطعات الکترونیکی تقریباً مشابه ایی در باسکول های 60 تنی، به کار می روند که مارک آنها، در قیمت باسکول موثر است که از حوصله این مقاله خارج می باشد.
ابتدا بهتر است بدانید که باسکول بتن فلز چه نوع باسکولی هست.

باسکول بتن فلز:


باسکول بتن فلز
یا نیم بتن نیم فلز، دستگاهی است که صفحات پلاتفرم یا صفحه قرار گرفتن وسیله نقلیه روی آن، بتنی است که مخلوطی از بتن مسلح (بتن همراه پودر سیلیس و الیاف) و میلگرد بافته شده، می باشد.

باسکول 60 تنی بتن فلز

باسکول بتنی یا بتنی پیش ساخته یا بتن آرمه:


باسکول بتنی پیش ساخته یا بتن آرمه
، نیز دستگاهی دیجیتال است که صفحات پلاتفرم یا سازه مکانیکی آن، بتنی است و مخلوطی از میلگرد بافته شده و بتن مسلح (همراه الیاف و پودر سیلیس) است.
(توجه: حمل باسکول 60 تن بتن آرمه، به دلیل نیاز به دو صفحه بتنی آماده که 3*8 متری است، توسط دو تریلی با حمل ترافیکی، انجام پذیر است)

باسکول 60 تنی

فرق باسکول بتن فلز و بتنی پیش ساخته:

شاید با دو تعریف بالا، این سوال برایتان پیش آمده: چه تفاوتی بین صفحه پلاتفرم هست؟ هر دو که بتنی هستند و میلگرد بافته شده دارند.
تنها تفاوت این دو نامگذاری این است که باسکول بتنی یا بتنی پیش ساخته در کارخانه تولید کننده مانند شرکت سنجش دقیق کسری، آماده و خشک می شود و سپس به مقصد و محل نصب ارسال می شود.
برای باسکول 60 تنی دو پلاتفرم 3*8 آماده و با دو تریلر حمل ترافیکی به مقصد برده می شوند.

اما باسکول بتن فلز و مرکب چه فرقی با هم دارند؟


باسکول مرکب:
( که به آن هم بعضی شرکتها بتن فلز می گویند و تفاوت فقط در نامگذاری است) نیز به صورت آماده ولی در ابعاد کوچکتر 2 متری تهیه می شوند و برای مثال ما، یعنی باسکول 60 تنی که به 3*16 متری معروف هستند، 8 قطعه بتن فلز 2 متری (طول مد نظر است)، به مقصد و مکان نصب، ارسال می شود.
برای حمل نیاز به دو تریلی حمل معمولی می باشد.

(تصویر اول در تیتر باسکول بتن فلر)

باسکول بتن فلز: (نیم بتن نیم فلز) کلیه تجهیزات صفحه باسکول دیجیتال بتن فلز یا نیم بتن نیم فلزی، از میلگرد تا بتن و الیاف، به محل نصب ارسال می شوند و در همان محل، اکیپ تولید کننده، عملیات بافت میلگرد و بتن ریزی استاندارد، را انجام می دهند و پس از خشک شدن بتن، معمولاً حدود 10 روز، گروه نصب، برای نصب همزمان پلاتفرم و قطعات الکترونیکی به محل باسکول اعزام می شوند و باسکول روشن را به مشتری تحویل می دهند.
هزینه حمل در این نوع اجرا، برای فقط یک خاور می باشد.
تصویر ذیل باسکول بتن فلز اجرا در محل است.

باسکول 60 تنی بتن فلز

تفاوت نصب و اجرای باسکول بتن فلز یا مرکب و بتنی پیش ساخته:

همانطور که متوجه شدید، تفاوت اجرا در محل نصب باسکول بتن فلز مثلاً 60 تنی با باسکول بتن فلز مرکب آماده 2 متری و باسکول بتنی پیش ساخته (مثال ما برای دستگاه دیجیتال 60 تن جاده ای) در هزینه حمل و نقل است.
باسکول بتن آرمه بیشترین هزینه حمل و نقل و بتن فلز آماده در محل کمترین هزینه حمل و نقل را دارد.
تفاوت هر دو مدل بتن فلز بالا، با باسکول بتنی پیش ساخته در هزینه های حمل است و برای باسکول 60 تنی، حدود 4 میلیون برای یک مقصد مشابه، هزینه حمل، اضافه می شود.

شرکت سنجش دقیق کسری:

خریداران محترم انواع باسکول با مراجعه به صفحه گوگل و سرچ گروه صنعتی ما می توانند به این موضوع پی ببرند که وب سایت کسری باسکول، نیز از نظر گوگل در گروه اول در بین رقبای خود جای دارد. باسکول ۶۰ تنی بتن فلز از نمونه تولیدات ما می باشد که در سراسر کشور به ویژه مشهد به فروش می رسد.

باسکول 60 تنی کسری

هزینه کمتر و نصب سریعد در تمام ایران مانند مشهد امر خرید هرگونه باسکول به ویژه ۶۰ تنی بتن فلز را آسان نموده و نیاز به مراجعه به دفتر مرکزی ما در تهران نیست.


منبع:
بازار صنعت ایران_باسکول

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید