باسکول صنعتی 500 کیلویی مخصوص انبار

باسکول های صنعتی مانند 500، 300، 220 کیلویی، در ظرفیت های بسیار متنوع تولید می شوند و بیشترین کاربردشان در کارگاه ها است که به همین دلیل مخصوص انبارها نامیده می شوند.
همانطور که میدانید باسکول های تجاری مانند ترازو فروشگاهی یا باشگاهی بیشتر در مکان های عمومی به کار می روند.
اما باسکول های صنعتی از 500 کیلو گرم تا 5000 کیلوگرم در صنعت کاربرد فراوان دارند.
منظور در صنعت هرجای صنعتی است که کالایی تولید شده و قرار است به انبار رفته و سپس به مقصد منتقل شود و یا خریداری شده و در مقصد جلوی درب انبار یا کارگاه نیاز به توزین دارد.
باسکول 500 کیلویی مخصوص انبار از نوع دیجیتالی است و به دلیل صفحه فولادی یا استیل و علمک آهنی، گارد آهنی و نمایشگر با محافظ آهنی در کارگاه ها و انبارها از خود پایداری و مقاومت بیشتری نسبت به نوع معمولی نشان می دهند.
ابعاد باسکول 500 کیلویی 70*70 می باشد.
مدل دیگر همین نوع باسکول های 500 کیلویی مخصوص انبار و صنعتی، همراه با چرخ چدنی است که حرکت باسکول را راحتر کرده و در تصویر گوشه سمت چپ نمونه ایی از آن دیده می شود و دستگیره ایی برای هول دادن باسکول در نظر گرفته شده است.
می توانیم مشاوره تخصصی در این زمینه به کاربران و مصرف کنندگان این نوع باسکول ارائه کنیم.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید