باسکول گوساله 1 تنی در دامداری صنعتی

باسکول گوساله همان باسکول گوساله کش است که برای توزین گاو‌، گوساله‌، گوسفند‌، شتر‌، بره‌، اسب و شترمرغ در دامداری ها مصرف می شود. اگر دامداری به صورت مکانیزه مدیریت بشود به آن صنعتی می گویند. باسکول گوساله 1 تنی یکی از انواع باسکول های دام کش می باشد. برای تهیه انواع دامکش با شماره 2389 320 0912 تماس بگیرید.

باسکول گوساله 1 تنی در دامداری صنعتی

بیشتر بدانید:
باسکول گاوکش‌، باسکول دامکش‌، باسکول دامی‌، باسکول دام‌، باسکول دامداری‌، باسکول گاوداری‌، باسکول گوسفندی‌، باسکول گوسفند کش‌، باسکول دامپروری‌، باسکول گاو کش‌، باسکول دام کش سنگین و حتی باسکول گوشت نام های دیگر باسکول های مخصوص وزن کشی حیوانات اهلی و حتی غیر اهلی می باشد.

راه تماس برای خرید باسکول گوساله 1 تنی در دامداری صنعتی

تمام باسکول های فوق به در دسته باسکول دامکش قرار دارند و فقط با اسامی مختلف در صنعت دامداری و کشاورزی یا پرورش حیوانات اهلی نامگذاری شدند.

انواع باسکول گوساله در دامداری صنعتی

دامداری چیست و باسکول دامکش چه کاربردی دارد؟

ابتدا دو موضوع را جدا می کنیم تا بهتر بتوانیم با شرح مختصر شما را با این دو مقوله آشنا سازیم.

دامداری و دامپروری چیست؟

در صنعت کشاورزی‌، صنعت دامداری تعریف می شود و از شاخه های بسیار مهم آن است. بشر در این صنعت با دام ها یا چهارپایان اهلی سر و کار دارد. دام ها مجموعه ای از حیوانات هستند که برای انسان مفیدند و رشد و کنترل رشدشان در دست انسان است. این دسته از حیوانات برای استفاده از گوشت‌، شیر‌، پوست‌، کود و تخم مرغ شان پرورش می یابند. پس چگونگی رشدشان مهم است که به خوراک آنها‌، محل نگهداری‌، تجهیزات دامپروری و بسیاری فاکتورهای مهم دیگر ربط دارد.

مقاله ما مرتبط با صنعت دامداری یا گاوداری نیست. فقط اهمیت این صنعت برای انسان در جهان‌، کیفیت رشد چهارپایان و حیوانات اصلی ( شتر‌، شترمرغ‌، بز‌، گاو‌، گوسفند‌، بره‌، اسب‌) و نشان دادن نقش باسکول های دامکش یا فرغونی برای خوراک دام و انواع دیگر باسکول مانند کامیون کش 50 تن یا تریلی کش 60 تنی برایمان مهم است.

باسکول گوساله 1 تنی در دامداری صنعتی

باسکول دامکش چیست‌؟

انواع باسکول دامکش در صنعت توزین به صورت خاص برای وزن کشی چهارپایان اهلی و دام ها تولید می شوند. باسکول دامکش صنعتی با تکنولوژی جدید یعنی استفاده از فناوری دیجیتال برای سنجش دقیق وزن‌، در ابعاد مختلف و ظرفیت های متفاوت به بازار ایران عرضه می شود.

پر واضح است که مصرف دستگاه های جدید در تمامی صنایع و کارخانجات، کمک زیادی در تسهیل و سرعت کارها انجام می دهد.

همانطور که در بالا به عرضتان رسانیدیم‌، وزن دام و خوراک آن برای تولید با کیفیت تر حیوانات اهلی مهم است. حال که با باسکول های دام کش آشنا شدیم‌، به باسکول گوساله 1 تنی که بحث مقاله ما هست، می پردازیم.

قبل از هر چیز بهتر است بدانیم باسکول گوساله یا گوسفند و گاو چیست؟ آیا با باسکول گاوداری یا شترمرغ کش فرقی دارد؟

باسکول گوساله 1 تنی در دامداری صنعتی   باسکول گوساله 2 تنی در دامداری صنعتی

باسکول گوساله‌، گوسفند و گاو دیجیتال صنعتی

باسکول گوساله، گاو و گوسفندی دیجیتال با کاربرد صنعتی، در اکثر دامداری ها، وظیفه توزین دام زنده را دارند.
به دلیل نیاز به توزین دقیق، باسکول گوساله با ابعاد 1*2 متر و ابعاد 120*100 سانتی متر با ظرفیت 1 تنی‌، باسکول گاوکش یا دام کش با همان ابعاد ابعاد 1*2 متر ولی ظرفیت 2 تنی و دستگاه توزین مخصوص گوسفند، در ابعاد 70*80 سانتی متر و ظرفیت 500 کیلویی با قیمت های مختلف به فروش می رسند.

باسکول گوساله‌، گوسفند و گاو دیجیتال صنعتی

همانطور که در شکل بالا مشخص است باسکول دامی دارای قفس های تقریباً بلند و هم قد دام می باشند تا دام و چهارپایان اهلی یا پرنده ها مانند شتر مرغ‌، از روی باسکول خارج نشده و بتوان براحتی توزینشان را با دقت فراوان، به سرانجام رساند.

باسکول گوساله 1 تنی در دامداری صنعتی  انواع باسکول گوساله در دامداری صنعتی

باسکول گوساله کش صنعتی 1 تنی

شاید کلمه صنعتی هم ذهن شما را درگیر خود کرده است، چونکه ظرفیت که 1000 کیلو یا 1 تن است و ابعاد هم 100×200 سانتی متر  و 100×120 سانتیمتر در بالا به سمع نظرتان رسید.
این لقب به باسکول گوسفند کش یا دام کش (گاو و اسب کش) به دلیل دقت‌، مقاومت و کارایی فوق العاده بالای آنها اطلاق می شود. هم چنین در دامپروری های بزرگ و کوچک صنعتی که تجهیزات فوق العاده کاربردی دارند، استفاده می شود.

نحوه وزن کشی گاو و گوساله و چهارپایان اهلی

در گاوداری ها یا مزارع پرورش گوسفند و دیگر حیوانات اهلی‌، که باسکول دامی قرار دارند، روزانه صدها بار توزین دام شکل می گیرد.
دام ها ضربات طبیعی حرکات خودشان را بر دیوار قفس و کفه باسکول وارد می کنند. پس باسکول دامی‌، باید بسیار محکم باشد و به نوعی غلبه بر تکانها و ضربات ناشی از حرکات دام را تحمل نموده و در ضمن، دقت توزین را از دست ندهد.
خب مهندسان مجرب با طراحی و فرمولهای خاصی که در نظر می گیرند، تمام این چالش ها را حل کرده و دستگاه توزین گوساله یا دامی قوی و پایدار به بازار عرضه کردند.
به دلیل محکم و دقیق بودن و ظاهر نه چندان تجاری، به آنها لقب گوساله کش یا گوسفند کش صنعتی داده اند.

راه تماس برای خرید باسکول گوساله 1 تنی در دامداری صنعتی

قیمت باسکول گوساله 1 تنی در دامداری صنعتی

باسکول گوساله 1 تنی در مقاطع مختلف یعنی سالهای مختلف و فصول متفاوت، متغیر است. ما برای راحتی مشتریان عزیز از قرار دادن قیمت روی سایت پرهیز کردیم. بهتر است شما با یکی از طروق تلفن‌، شبکه های اجتماعی و فرم روی سایت با ما ارتباط بگیرید.
مشاور شرکت مهندس عبدالرضا کسری‌، به شما هم در انتخاب محصول و هم اعلام قیمت روز کمک می کند. بدین ترتیب از اتلاف وقتتان و سردرگمی در میان انواع دستگاه و لیست قیمت هایی که بعضاً روی سایت ها، بروز هم نیست، جلوگیری می کنید.

خرید باسکول گوساله 1 تنی در دامداری صنعتی

بعد از انتخاب دقیق باسکول گوساله کش مدنظرتان‌، نوبت به خرید محصول می رسد. خرید محصول بسیار راحت است.

به دو روش تلفنی یا حضوری می توانید خریدتان را انجام دهید:

  • در روش تلفنی یا آنلاین‌، کلیه اطلاعات محصول مانند فیلم و کاتالوگ هم تلفنی و هم از طریق یکی از شبکه های اجتماعی به شما منتقل می شود. اعلام قیمت روز بعد از انتخاب مدل صورت می گیرد. خب کار تمام است، چونکه وجه نقد را واریز می فرمایید و تاییدیه و دستور خروج بار از انبار انجام می شود.
  • در روش حضوری‌، که کلیه اطلاعات را خودتان به شخصه در محل فروش باسکول گوساله 1 تنی بدست می آورید، قیمت محصول را واریز می فرمایید و روند مانند روش بالا ادامه می یابد.

بعد از اتمام پروسه خرید باسکول گوساله 1 تنی‌، ارسال بار و پی گیری رسیدن آن بدست شما‌، بعهده شرکت تجهیز دقیق کسری می باشد.

مسلم است خدمات پس از فروش یعنی انجام گارانتی و سرعت در پشتیبانی بر عهده تیم کسری باسکول می باشد.

انواع باسکول گوساله در دامداری صنعتی

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.4 / 5. تعداد آرا: 7

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید