باسکول 60 تنی پند دیجیتال

بهترین انتخاب پلاتفرم باسکول 60 تنی تریلی کش، در حال حاضر چیست؟ پند و نصیحت مشاوران صنعت توزین با توجه به گران شدن هزینه های باربری، پلتفرم بتن فلز، با ابعاد 3 * 16 متر با 6 یا 8 عدد لودسل می باشد.
در حال حاضر با توجه به میزان افزایش 40 درصد هزینه های حمل و نقل، بازار فروش باسکول های 60 تنی بتن فلز یا نیمه بتن نیمه فلز که در محل اجرا شوند، بسیار داغ شده است.

پلتفرم باسکول 60 تنی دیجیتال:

همانطور که اطلاع دارید، باسکول های 60 تنی تریلی کش، با سه نوع یا جنس صفحه پلتفرم به بازار و با قیمت های متفاوت ارائه می شد:

  1. باسکول بتن فلز یا مرکب
  2. باسکول بتنی یا بتن آرمه یا بتنی پیش ساخته
  3. باسکول فلزی

ابعاد باسکول 60 تنی:

ابعاد باسکول در تمام سه مورد، 3 * 16 است.

باسکول 60 تنی

تعداد لودسل باسکول 60 تنی:

تعداد لودسل یا حسگر وزنی بستگی به کاربرد و جنس باسکول، 6 عدد و 8 عدد می باشد.

تجهیزات جانبی دیگر باسکول 60 تنی:

نمایشگر یا نشاندهنده حرفه ای مانند گاما 07 و یا نیو استار
چاپگر یا پرینتر لیزر HP و EPSON
جعبه تقیسم یا حانکشن باکس
سیم و کابل

نصب و پیاده سازی باسکول 60 تنی:

نصب باسکول در محل کارخانه یا پروژه توسط افراد مجرب انجام می شود.
قبل از نصب بایستی محل جانمایی باسکول بسته به نوع اجرای روی زمین یا داخل گود آماده شود و همینطور اتاقک باسکول، جرثقیل نیز آماده شود.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید