بهترین نوع باسکول جاده ای خوراک دام پیشوا

گروه صنعتی باسکول کسری، با استفاده از تکنیک های برتر امروزی در ساخت و تولید تجهیزات توزین انواع محصولات، بهترین نوع باسکول های دیجیتالی از فرغونی تا جاده ای، برای خوراک دام در اقصی نقاط کشور مانند صفا دشت، پیشوا، قرچک و کرمان را برای مدیران صنعت دام و طیور ارائه کرده است.
صاحبان صنایع و کارخانجات تولید خوراک دام و طیور متمرکز در پشوا و قرچک، از باسکول های جاده ای 50 تن یا باسکول های دیجیتالی 60 تنی استفاده فراوانی می کنند.
تمرکز این کارخانجات تولید خوراک انواع چهارپایان و پرندگان، در استان تهران، مناطق قرچک، پیشوا، هشتگرد، در استان گیلان، کلیه مسیر از رشت تا لاهیجان، استان مازندران و گلستان، استان کرمان و … می باشد.
بهترین نوع کاربردی باسکول های دیجیتالی جاده ای، در بعضی مناطق جغرافیایی کشور عزیزمان، بدلیل هزینه حمل زیاد ترافیکی یا کلاً نداشتن توانایی حمل محصولات پیش ساخته، ناگزیر به استفاده از باسکول های جاده ای نیم بتن نیم فلز یا تمام فلزی هستیم.
باسکول های جاده ای بتن فلز گروه صنعتی این وب سایت، نیز با رعایت بهترین استانداردهای لازم در هنگام عمل آوری بتن و نظارت دائمی پرسنل محلی، از لحاظ کیفیت و مرغوبیت از نوع مدل های پیش ساخته عقب نمانده اند.
سازمانی که از نوع دانش بنیان باشد، طبیعتاً قادر است در هر موقعیت مکانی و شرایط ناسازگار آب و هوایی، با بهترین روش محصولات عالی را عرضه و پیاده سازی کند.
کارشناسان وب سایت، با توجه به نیاز شما مدیران این صنعت، بهترین نوع باسکول کاربردی مخصوص خوراک دام و یا طیور را با قیمت های مناسب را جهت خرید باسکول دیجیتالی، پیشنهاد می دهند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید