ترازوی داروخانه ای یا نفرکش قد و وزن دنا توزین

جنجالی ترین و شکیل ترین ترازوی داروخانه ای یا نفرکش (ورزشی، باشگاهی) مخصوص اندازه گیری قد و وزن، برند دنا توزین، از خط تولید خارج و به بازار عرضه شد.
همانطور که می دانید ترازو های قد و وزن برای توزین انسان ها به کار می رفته است.
در تولید قبلی، قابلیت سنجش قد بوسیله خط کش بوده است که در نوع خود یک تفکر عالی و تغییر مهم در ساخت و ساز این دستگاه ها محسوب می شده است. البته در ساخت اولیه سنجش وزن هم به صورت مکانیکی یا عقربه ای بوده است.

در تولیدات جدیدتر در اندازه گیری وزن انقلابی شکل گرفت که فناوری دیجیتال به صنعت توزین، پا گذاشته و در نتیجه دقت و کیفیت توزین در هر مکان و هر کاربردی مانند توزین انسان، افزایش یافت.
به طور مثال محصولات دنا توزین با بهره گیری از فناوری اولتراسونیک قد را می سنجند و در اندازه گیری وزن هم که از تکنولوزی دیجیتال (استفاده از حسگروزن و نمایشگر) استفاده می کنند.

دنا توزین بهترین و معتبرترین مارک تولید انواع باسکول های باشگاهی قد و وزن می باشد که جدیدترین محصول خود را که علاوه بر تعیین قد و وزن با مشخصات فنی بالا و اعلام آن به تفکیک جنسیت، BMI و پرینت گرفتن نتیجه توزین، برنامه رژیم غذایی هم به مصرف کنندگان با امکان جدولی از مواد غذایی به همراه کالری آنها، بر اساس اضافه یا کمبود وزن داده میشود.

این امکان جذاب به همراه داشتن جایی برای انداختن سکه (موسوم به سکه ای) و ریموت کنترل برای آزاد کردن دستگاه، مکمل خوبی برای مصرف کنندگان نهایی باسکول یا ترازو داروخانه ای یا نفرکش می باشد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید