ترازوی هوشمند مخصوص مرغداری چیست؟

ترازوی جوجه کشی یا ترازوی توزین جوجه

ترازوی مخصوص مرغداری یا ترازوی جوجه کشی‌، هوشمند هستند، بسیاری از صاحبان صنعت مرغداری شناخت واضحی از آن نداشته و نمی دانند کاربرد آن چیست؟

با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در ارتباط با ترازوی جوجه کشی دریافت بفرمایید. تماس با عبدالرضا کسری: ۰۹۱۲۳۲۰۲۳۸۹

راه های تماس برای خرید ترازوی جوجه کشی

ترازوی جوجه کشی هوشمند چیست‌؟

ترازوی هوشمند مرغداری داخل سالن برای جوجه کشی یا وزن کشی جوجه ها یعنی علاوه بر اینکه یک ترازو آویز دیجیتالی است و وظیفه توزین جوجه ها را بعهده دارد، دارای نرم افزار برنامه ریزی شده است که روزانه سه نوبت بصورت اتوماتیک اطلاعات مفیدی که مرغدار برای رشد گله نیاز دارد پیامک می کند.

اطلاعات به دو صورت ممکن است بنا به درخواست مرغدار به تلفن همراه یا موبایل پیامک یا sms شود که نمونه هایی از آن را در ذیل مشاهده می فرمایید:

 1. تعداد نمونه : 116
  میانگین وزن : 1162
  رشد روزانه : 39
  ضریب تغییر : 29
  انحراف از معیار استاندارد : 346
  یکنواختی : 12
 2. روز 1تعداد نمونه : 3
  میانگین وزن : 61
  رشد روزانه : 61
بیشتر بدانید:
بهتر است بدانید که ترازوی پرنده فوق‌، با چه نام هایی شناخته می شود: ترازوی جوجه کش داخل سالن‌‌، ترازوی توزین پرنده‌، ترازو توزین جوجه و ترازو جوجه کشی نام دیگر این ترازو های هوشمند می باشد. به این ترازو ها، ترازوی سالنی مخصوص مرغداری نیز می گویند.

راه های تماس برای خرید ترازوی جوجه کشی

کاربرد ترازو جوجه کشی‌ هوشمند مرغداری

ترازوی هوشمند مخصوص صنعت مرغداری و طیور جهت اندازه­ گیری وزن جوجه یا مرغ بدون نیاز به دخالت دست انسان، به صورت اتومات، مصرف می شود.
معمولاً حداقل یک عدد از این دستگاه ها در سالنهای مخصوص رشد مرغ و جوجه باید وجود داشته باشند. مبنای اندازه­ گیری وارد نمودن وزن اولیه مرغ و جوجه در سالن مادر مرغداری می باشد. وزن اولیه یک بار و در زمان جوجه ریزی (یا اواسط دوره) در حافظه نمایشگر وارد شده، بعد از آن بطور خودکار توزین انجام و در حافظه دستگاه ثبت می­ شود.
با افزایش روزانه وزن هر سالن یا بهتر است بگوییم گله، ترازو مخصوص و هوشمند مرغداری‌، مبنای اندازه گیری را تغییر داده و نیازی به وارد نمودن وزن متوسط آنها، در تمام طول دوره رشد و پرورش شان نیست.
ویژگی خاص این دستگاه، این موضوع مهم است، که با  قرارگرفتن همزمان دو یا چند پرنده، یا ریختن کود مرغی بروی کفه باسکول دیجیتالی و یا تکیه دادن طیور (جوجه و مرغ) به کفه باسکول‌، خطای توزین یا بهم خوردن دقت آن بوجود نمی آید و برای ترازوی هوشمند قابل تفکیک است.
حافظه دستگاه مانند رم موبایل می تواند از نمایشگر جدا شده و اطلاعات آن در رایانه دیده و حتی گزارش گیری شود. ترازوی هوشمند مخصوص مرغداریها، در کلیه سالنهای مرغداری مادر و گوشتی کاربرد دارد.

بیشتر بدانید:
تجهیزات دیگر توزین در صنعت مرغداری، مانند باسکول فرقون کش‌، باسکول کفی‌، باسکول جاده ای 50 تن و باسکول 60 تن تریلی کش دیجیتالی نیز از طریق وب سایت کسری، به فروش می رسد.

تماس با مهندس عبدالرضا کسری کارشناس فروش انواع باسکول

بهترین ترازوی جوجه کشی ایرانی

ترازوی جوجه کشی عرضه شده در سایت کسری، بهترین ترازو جوجه کشی ایرانی است که همان باسکول رکوردگیری سالن جوجه می باشد.

دارای مشخصات ذیل می باشد‌:

 • بسیار کاربردی برای مرغداران
 • جهت اطلاع از میزان رشد یا عدم رشد و تعیین و یا تغییر  مقدار دارو و دان جوجه توسط مرغدار با توجه به رشد جوجه
 • ومهمترین قابلیت این دستگاه ارسال تمامی اطلاعات فوق بصورت پیامک تا ۱۰ خط
 • دارای نشان استاندارد ملی
 • و یکسال گارانتی تعویض قطعات
 • و خدمات پس از فروش
 • نرم افزار ترازوی جوجه کشی مخصوص رکورد گیری سالن جوجه‌، بر اساس به روزترین اطلاعات از اداره کل دامپزشکی کشور
  با قابلیت های:
  اندازه گیری وزن میانگین پرنده
  نمایش تعداد پرنده وزن شده
  محاسبه درصد یکنواختی گله
  محاسبه میزان رشد گله

کاتالوگ ترازوی هوشمند مرغداری

ترازوی جوجه کشی مرغداری

قیمت ترازوی جوجه کشی یا ترازوی توزین پرنده

قیمت ترازوی جوجه کشی‌، با توجه به تغییرات نرخ مواد اولیه مصرفی‌، هزینه های سربار‌، فصل خرید و فروش و تخم گذاری جوجه ها‌ و عوامل دیگر تاثیر گذار بر قیمت تمام شده کالا، طبیعی است که دستخوش تغییرات قیمت می باشد.

بروزترین قیمت فروش ترازوی هوشمند مرغداری را می توانید بصورت تلفنی از مشاوران فروش شرکت کسری باسکول به همراه مشاوره رایگان دریافت بفرمایید.

مشاوره رایگان می باشد اما به شما کمک فراوانی می کند تا با عملکرد ترازوی هوشمند مرغداری آشنا شوید. انتخاب بهتر منجر به خرید دلچسب می شود.

راه های تماس برای خرید ترازوی جوجه کشی

خرید ترازوی جوجه کشی دیجیتال

پس از مشاوره و آگاهی از عملکرد ترازوی هوشمند مرغداری جهت جوجه کشی در سالن ها‌، نوبت به خرید آن می رسد. خرید به دو صورت در کسری باسکول انجام پذیر است:

 1. بصورت حضوری: به محل فروش باسکول تشریف می آورید و بعد از تست و آگاهی بیشتر‌، واریز پول انجام میدهید.
 2. بصورت تلفنی: فیلم‌، عکس و کاتالوگ ها بعد از مشاوره برایتان ارسال می شود. انتخاب تان کامل می شود و سپس واریز وجه انجام می دهید. عکس واریز را ارسال می کنید و تمام

بعد از واریز وجه باسکول مراحل ذیل طی می شود:

 • تایید مالی
 • ثبت سفارش برای خروج از انبار
 • مجوز خروج
 • ارسال بار
 • پی گیری رسیدن بار بدست مشتری
 • ارائه گارانتی ها
 • خدمات پس از فروش ده ساله

پس مرغداران عزیز با خیال راحت‌، هم خرید ترازوی جوجه کشی دیجیتال مورد نظرتان را انجام دهید‌، هم باسکول خوبی تهیه بفرمایید و هم منتظر استفاده عالی از دستگاه در سازمانتان باشید. همچنین در طول زمان بهترین کاربرد این دستگاه را داشته باشید.

کاتالوگ ترازو توزین پرنده

ترازوی هوشمند مخصوص مرغداری چیست؟

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.4 / 5. تعداد آرا: 7

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

 • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
 • باسکول نیسان کش 10 تن
 • باسکول خاور کش 20 تنی
 • باسکول تک کش 30 تن
 • باسکول کامیون کش 40 تنی
 • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
 • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید