تولید انواع باسکول جاده ای دیجیتالی دقیق

شرکت سنحش دقیق کسری، طراحی، تولید، نصب و راه اندازی، انواع باسکول جاده ای دیجیتالی با دقت بالا و کیفیت عالی و واقعی را می تواند به مصرف کنندگان این صنعت عرضه کند.
باسکول جاده ای انواع مختلفی دارد.
باسکول های جاده ای انواع ظرفیت برای تولید را دارند.
 از ظرفیت 120 تنی تا ظرفیت 60 تنی که به باسکول جاده ای دیجیتالی بسیار سنگین معروفند و صادراتی نیز هستند.
باسکولهای جاده ایی دیجیتال 60 تنی تریلی کش تا 8 تن وانت یا نیسان کش که به باسکولهای ماشین سنگین معروفند.
باسکولهای جاده ایی از لحاظ جنس و تولید صفحات پلاتفرم نیز انواع مختلفی دارد.
باسکول های نیم بتن نیم فلز ( به دو صورت پلاتفرم آماده و یا فقط شاسی آماده و اجرا در محل)، باسکول های بتن آرمه یا بتنی پیش ساخته یا معروف به پیش ساخته و در نهایت باسکول های دیجیتال تمام فلز یا فلزی

باسکول های جاده ایی دیجیتال
از لحاظ لودسل هم انواع مختلفی دارند، این تنوع هم مربوط به جنس لودسل یا مارک آن هست و دیگری مربوط به ظرفیت لودسل ها که دقیق بودن باسکول هم به این قطعات مربوط است.
دقیق بودن باسکول به یک امر مهم دیگر در تولید باسکول بستگی دارد و آن نصب دقیق و صحیح لودسل و صفحات و کالیبره آنها می باشد که نیازمند تجربه فراوان در این صنعت می باشد.

 تجربه 30 ساله در ساخت و تولید، نصب و راه اندازی، خدمات پس از فروش و گارانتی های معتبر شرکت سنجش دقیق کسری، می تواند در راستای خرید با کیفیت انواع باسکول جاده ای دیجیتال به شما مصرف کنندگان محترم کمک فراوانی انجام دهد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید