خرید باسکولت ترازوی صنعتی تمام الکترونیکی

آیا می دانید که بهترین و تخصصی ترین باسکولت های سبک یا ترازوی تمام الکترونیکی صنعتی از 200 کیلو تا 5 تن را می توانید از سایت کسری با قیمت های مناسب خرید نمایید؟
میدانید که باسکولت ترازوی صنعتی به کدام دسته از باسکول های دیجیتال اطلاق می شود؟ نگران نباشید در ادامه و قبل از نحوه خرید آنها، به شرح اجمالی این دستگاهها پرداخته می شود.

جک روغنی 100 تن توانایی تحمل و نگهداری وزن های بالا را داشته و از استقامت و پایداری بسیاری برخوردار می باشد که موجب طرفداران بسیار آن شده است. باسکول ها به دو دسته بزرگ صنعتی و جاده ای تقسیم می شوند.
صد البته که همگی آنها با تکنولوژی روز دنیا همگام هستند و تمام الکترونیکی یا دیجیتالی می باشند.
باسکولت ها در دسته ترازوی صنعتی یا باسکول صنعتی قرار دارند.


باسکولت های سبک تمام الکترونیکی:

این دستگاه ها توزین بین 100 تا 1000 کیلوگرمی را بر عهده داشته و ظاهری بسیار پایدار و مقاوم دارند و از لحاظ کیفیت اندازه گیری وزن نیز باید بسیار بالا و دقیق باشند.
یعنی لودسل یا حسگر های وزنی این دسته از ترازوی تمام الکترونیکی به گرم و در حد 5 تا 20 گرم است.
پس خیال مشتری از لحاظ کم فروشی یا زیاده فروشی راحت است و این در صورتی است که باسکولت مورد نظر از منابع مطمئن و نامدار تهیه شود.

ترازوی صنعتی نیمه سنگین به باسکول صنعتی معروف هستند.
ظرفیت آنها بین 1000 کیلو تا 5000 کیلو یا 5 تن است.
البته دسته بندی دیگری از ترازو باسکول ها مانند آویز، دام کش، لیفتراکش و میدانی نیز در دسته باسکول ترازوی صنعتی قرار دارد.

جک روغنی جک ایران یکی از برندهای بسیار معروف در سطح جهانی بوده است و بسیار با کیفیت و بادوام است و انواع مختلف آن در بازار موجود می باشد.

قیمت خرید انواع باسکولت تمام الکترونیکی یا دیجیتالی:
همانطور که متوجه شدید، قیمت خرید این محصولات به دلیل تنوع زیاد متفاوت است.
قبل از انتخاب خرید، مصرف کنندگان این صنعت می بایست، به درستی راهنمایی شده تا باسکول دیجیتال صنعتی مناسب با حوزه فعالیتشان را شناسایی کنند.
همینطور است که قبل از خرید باید به مشخصات فنی محصول و گارانتی های آن و کیفیت باسکولت ترازوی مورد نظرشان، واقف شوند.
سپس قیمت خرید باید متناسب با کیفیت ارائه شده باشد نه بیشتر و نه کمتر.

قیمت خرید باسکول
با نرخ نامتناسب با کیفیت می تواند سوال برانگیز باشد.

مشاوران سایت کسری، در تمام مدت شبانه روز با راهنمایی های مفید می توانند به بسیاری از سوالات شما، پاسخگو باشند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید