خرید و قیمت انواع لودسل باسکول صنعتی

در این زمینه، لودسل باسکول صنعتی یکی از ابزارهای حیاتی است که در انجام عملیات مختلف صنایع بزرگ و کوچک به کار گرفته می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

خرید و قیمت انواع لودسل باسکول صنعتی

.

. باسکول های صنعتی با این ویژگی مهم که دقت بالا در اندازه گیری را ارائه می دهند، نقش حیاتی در جریان مواد و محصولات مختلف در فضاهای صنعتی دارند.

لودسل باسکول صنعتی، به طور اصلی یک حسگر آنالوگ است که برای اندازه گیری وزن اجسام به کار می رود.

این باسکول ها به صورت آویز در سقف فضاهای صنعتی نصب می شوند و با استفاده از ویژگی های فنی خود، توانایی دقیق ترین اندازه گیری های وزنی را فراهم می کنند.

طریقه عملکرد لودسل باسکول صنعتی به این صورت است که فشارهایی که بر سطح کف باسکول و ترازو وارد می شود، با دقت اندازه گیری شده و در نمایشگر منعکس می شود.

..

.. این نمایشگر به کاربران امکان می دهد تا از وزن کالاها و اجسام مختلف به صورت دقیق و سریع باخبر شوند.

استفاده از لودسل باسکول صنعتی در محیط های صنعتی به دلیل دقت و صحت بالای آن بسیار حائز اهمیت است.

در مواردی که نیاز به اندازه گیری وزن اجسام با دقت بسیار بالا وجود دارد، لودسل باسکول صنعتی به عنوان یک ابزار ضروری و بی نیاز به خطاهای انسانی، عمل می کند.

از جمله کاربردهای اصلی لودسل باسکول صنعتی می توان به استفاده در صنایع غذایی، فلزی، شیمیایی و حتی صنایع ساختمانی و راه سازی اشاره کرد.

لودسل باسکول صنعتی با ویژگی های بی نظیری که دارد، نه تنها به بهبود عملکرد و افزایش بهره وری صنایع کمک می کند، بلکه امکان انجام فعالیت های روزانه به شیوه ای دقیق تر و سریعتر را فراهم می کند.

... توانایی لودسل باسکول صنعتی در اندازه گیری وزن های بزرگ با دقت بالا، تأثیر قابل توجهی بر عملکرد کلی صنعت دارد.

با افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها، کاربردهای لودسل باسکول صنعتی از حد آزمایشی خود فراتر رفته و به واقعیت تبدیل شده است.

به علاوه، لودسل باسکول صنعتی با ویژگی های ضدضربه و ضدآب، مقاومت بالا در برابر شرایط سخت محیطی صنعتی را دارا است که از کارآیی و عمر مفید بلند مدت باسکول تضمین می کند.

لودسل باسکول صنعتی به عنوان یک ابزار اساسی و حیاتی در صنایع مختلف نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.

از دقت بالا و صحت در اندازه گیری وزن گرفته تا قابلیت اتصال به سیستم های هوشمند و خطوط تولید اتوماتیک، این باسکول با امکانات منحصر به فرد خود به بهبود عملکرد صنایع کمک بی دغدغه می کند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید