خرید و پیاده سازی انواع باسکول دیجیتال 60 تنی

خرید انواع باسکول دیجیتال از طریق وب سایت کسری، چگونه انجام می گیرد؟ پیاده سازی باسکول های جاده ای دیجیتالی مانند 60 تنی تریلی کش به چه معناست؟
بزرگترین و معتمد ترین مرجع تخصصی تجهیزات توزین (ترازو باسکول)، کسری، انواع دیجیتال باسکول های 120 تنی تا 60 تنی، 50 تنی، 30 تنی، 20 تنی، 10 تن و 8 تن را به صورت آنلاین ارائه می کند.

خرید باسکول از طریق وب سایت، قابل اعتماد است یا خیر؟
خرید و فروش در اینترنت به معنای تراکنش مالی از طریق سبد خرید نیست. امروزه روشهای خرید که معروف به سیستم وب سایت های تخصصی تجارت الکترونیک می باشد، بسیار بهتر از فروشگاه های اینترنتی عمل می کنند.
در سایت تخصصی تجهیزات توزین کسری، انواع باسکول های دیجیتال از جاده ای و صنعتی ارائه می شوند که مشتریان و مصرف کنندگان این دستگاه ها، تماس تلفنی گرفته و اطلاعات کاملی را دریافت می کنند.
مشتریان برای خریدشان، به دفتر شرکت دعوت می شوند و یا حضوری به کارخانه شان مراجعه و در نهایت عقد قرارداد می شود.
که این روش، برای خریداران بسیار جذاب بوده و در ضمن جایی برای عدم اعتماد مشتریان ندارد.

پیاده سازی و نصب انواع باسکول جاده ای دیجیتال:
پس از عقد قرارداد مثلاً باسکول 60 تنی که 16 متری هستند، سفارش خریدار به واحد های اجرایی ارسال شده، تمام قطعات و صفحات آماده و به مکان نصب ارسال می شود.
قبل از ارسال هم، خریدار باید گودبرداری های لازم و امکانات مورد نیاز برای باسکول 60 تنی ذکر شده را آماده کرده باشد.
حال همه چی آماده است، برای پیاده سازی و نصب صفحات، قطعات الکترونیکی مانند لودسل، نمایشگر و …
همانطور که می بینید خرید باسکول های دیجیتال حتی جاده ای که ظرفیت های بالا دارند، از طریق اینترنت و آنلاین بسیار ساده و مطمئن است.
برای هرگونه سوالی که دارید گروه صنعتی کسری، آماده پاسخگویی می باشند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید