دنا توزین بهترین مارک باسکول ترازوی وزن کشی

به نظر شما بهترین برند و مارک باسکول ترازوی وزن کشی یا نفرکش باشگاهی چیست؟ چه امکاناتی می تواند، دستگاه را پرکاربردتر و جذاب تر کند؟ آیا در مقایسه با دیگر محصولات باشگاهی دیجیتال، از لحاظ حداکثر ظرفیت وزن، نوع تکنولوژی سنجش قد، دادن برنامه رژیم غذایی و داشتن پرینتر، دنا توزین بهترین نیست؟
باسکول های وزن کشی یا باشگاهی حرفه ای نه خانگی، تکنولوژی پیچیده ایی ندارند، چرا که کشیدن وزن انسان و نهایتاً اندازه گیری قد، از دیر باز انجام می شده است که نتیجه توزین بر روی نشان دهنده درجه بندی شده روی علمک باسکول و با به کارگیری عقربه نشان داده می شده است.
در فناوری جدید استفاده از بحث دیجیتال و حسگر، نتیجه توزین به صورت ارقام و اعداد در نمایشگر که معمولاً روی علمک هست، رویت می شود.

پس چه چیزی موجب تفاوت در انواع باسکول ترازوی نفرکش یا وزن کشی می شود؟
بله، درست حدس زدید، بتواند BMI را اندازه گیری کند.
بتواند به تفکیک جنسیت مرد یا زن، اضافه یا کاهش وزن را پس از وزن کشی مشخص کند.
نتیجه را به صورت چاپ رو کاغذ نشان دهد تا جهت آمارگیری از توزین های قبلی و بعدی، استفاده شود و در نتیجه به سلامتی افراد کمک بزرگی می کند.
همچنین اگر یک رژیم غذایی با علم به دانستن کالری انواع مواد غذایی به شما بدهد، موضوع خیلی بیشتر هیجان انگیز و جذاب می شود.
این است که باسکول وزن کشی دنا توزین، جزء بهترین و برترین مارک های تولید داخلی محسوب می شود.
تنها دنا توزین با تفکر هوشمندانه و نیازسنجی بسیار دقیق کاربرانش، توانسته است، دستگاهی بسیار مقاوم، کاربردی، شیک، جذاب، توانمند و با ویژگی های اشاره شده در بالا، ارائه کند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید