صادرات انواع باسکول جاده ای 50 تن و 60 تنی

خریداران و کاربران محترم صنعت باسکول، آیا می دانید که صادرات تمامی باسکول های جاده ای دیجیتال با ظرفیت 120 تن، 100 تنی، 80 تن، 60 تنی و 50 تن به صورت تمام فلزی یا فلزی به کشورهای همسایه از جمله عراق از طریق گروه صنعتی وب سایت انجام شده است؟
صادرات باسکول زمانی می تواند امکان پذیر باشد که تمامی نکات ریز و مطابق تکنولوژی روز و استاندارد های خاص تعیین شده در هر کشوری، در ساخت و تولید باسکول رعایت شده باشد.


صادرات باسکول های جاده ای دیجیتالی:

بحث صادرات در هر حوزه ایی می تواند به اقتصاد ملی و میهنی کمک شایانی نموده و با گردش جریان پول و ورود ارز به کشور (بر عکس واردات که خروج ارز را به دنبال داشته)، چرخ اقتصاد ایران را به حرکت مثبت در آورده و با یک کمپین دسته جمعی و نگرش ملی، به جای ورود کالاهای خارجی اقدام به خروج کالاهای داخلی شود.
صادرات باسکول دیجیتال از نوع جاده ای، امری غیر ممکن به نظر می رسید و شاید فکر کردن به آن، جریانی سخت و پیچیده را به همراه داشت.
ولی در راستای بینش فوق، خواستن، توانستن است را شعار وب سایت کرده و شروع به زمینه سازی در تولید باسکول های با کیفیت، ارزان نسبت به یک کالای صادراتی، هماهنگی با گمرکات و مرزها، دانستن شرایط خروج کرده و به راحتی دستگاه های فوق سنگین به کشورهای همسایه صادر شده است.

 باسکول های سنجش دقیق کسری، به دلیل رعایت تمامی نکات ریز و درشت در امر ساخت باسکول ها بخصوص 50 تن، 60 تنی، 80 تنی، 100 تن و 120 تنی، همکاری با بازرگانان در امر سهولت در صادرات باسکول به کشور موردنظر، رعایت استانداردها، سهل کردن مراحل نصب در کشور مورد نظر به شرط گرفتن ویزا، توانسته است با قدرت تمام صادرات باسکول های فلزی یا تمام فلز را به سرانجام برساند.


انواع باسکول های جاده ای:صفحات باسکول های دیجیتالی:

در سه دسته کلی به بازار ارائه می شوند که به آنها پلاتفرم یا سازه مکانیکی نیز گفته می شود.
پلاتفرم باسکول بتنی یا پیش ساخته بتنی (بتن آرمه) در کارخانه تولید و به محل نصب ارسال می شود.


انواع باسکول های جاده ای:

پلاتفرم تمام فلز یا فلزی که کل سازه و فونداسیون از جنس آهن بوده ولی در انواع مختلف، میلگرد، ورق و …


انواع باسکول های جاده ای:

پلاتفرم نیم بتن و نیم فلز که شاسی و کلاف آن فلز آهن است و بقیه از بتن با عیار استاندارد مناسب برای ساخت باسکول جاده ای، می باشد.


انواع باسکول های جاده ای:


انواع حسگر وزنی یا لودسل (Loadcell):


انواع باسکول های جاده ای:


حسگر یا سنسور وزن، در انواع مختلف ساخته می شود:

 • کششی
 • خمشی
 • فشاری
 • پیچشی
 • باسکولی
 • تک پایه
 • دو طرفه
 • فشاری کششی

برای هر سه دسته سازه عنوان شده در بالا، می توان انواع لودسل با مارک های آلمانی، اسپانیا و چینی را استفاده کرد.

انواع نمایشگر یا نشان دهنده (indicatoe):


انواع باسکول های جاده ای:

نمایشگر ها نیز در مدل های مختلف با کارآیی های متفاوت تولید می شوند:

 • نمایشگر A15
 • نمایشگر A23
 • نمایشگر PU850
 • نمایشگر گاما07
 • نمایشگر A12

چیزی که مهم است، داشتن مجوز و تاییدیه استفاده از نمایشگر در داخل کشور می باشد. گاهی این نکته مهم به خریداران گفته نشده و مسائل زیانبار بعدی را در پی خواهد داشت.

انواع چاپگر (Printer):

برای حفظ اطلاعات وزن، نام کاربران، مبدا و مقصد توزین، ساعت توزین و بسیاری مشخصات دیگر می توان از چاپگر های اپسون و HP کمک گرفت.


انواع باسکول های جاده ای:

قطعاتی مانند جعبه تقسیم کننده و اتصالات و کابل ها هم در این پروسه استفاده می شوند. همانطور که میدانید سخت افزار ها اگر بدست متخصصان فن سپرده شوند، بهترین کارآیی و کیفیت را از خودشان نشان می دهند. صرف تهیه سخت افزار عالی بدونه تخصص و تجربه کافی، صداقت و اعتماد نمی تواند محصولی خوب و عالی را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.
در شرکت کسری، تمامی آنچه موردنیاز مصرف کنندگان (سازه های مکانیکی، قطعات الکترونیکی، تجربه و تخصص) است، به صورت متمرکز در اختیارشان قرار می گیرد.

بازرگانان و تاجران محترم برای گرفتن اطلاعات فنی و کمی در ارتباط با صادرات انواع باسکول می توانید با مشاوران وب سایت تماس بگیرید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

 • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
 • باسکول نیسان کش 10 تن
 • باسکول خاور کش 20 تنی
 • باسکول تک کش 30 تن
 • باسکول کامیون کش 40 تنی
 • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
 • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید