فرغون باسکولی 700 کیلویی کمپرسی دیجیتال

فرغون باسکولی 700 کیلویی کمپرسی دیجیتال را می توان از سایت های فعال در زمینه عرضه انواع فرغون باسکولی تهیه کرد. در این سایت ها ضمن مطمئن بودن از کیفیت فرغون باسکولی، کالا با قیمت ارزان تری به دست مشتری می رسد.

اکثر مردم فرغون را به عنوان وسیله ای قدیمی برای حمل مصالح ساختمانی می شناسند. این فرغون دارای یک چرخ برای انتقال سریع لوازم می باشد. اما آشنایان با صنعت و تکنولوژی می دانند؛ که امروزه شکل ظاهری فرغون ها تغییر کرده است. البته تغییر ساختار فرغون های سنتی به شکل ظاهری آنها ختم نمی شود؛ بلکه نحوه کار با آنها و همچنین کاربرد آنها نیز تغییر چشم گیری داشته و طیف وسیعی از صنایع را در بر گرفته است. در زیر به طور مختصر به معرفی نمونه ای از فرغون های مدرن می پردازیم.

فرغون باسکولی دیجیتال چیست؟

در حال حاضر، بسیاری از فرغون ها مجهز به یک باسکول دیجیتالی می باشند. یعنی یک فرغون مدرن علاوه بر این که می تواند؛ همچون گذشته کار انتقال وسایل را انجام دهد؛ قادر است؛ آنها را وزن کند. این وسیله همانند یک باسکول دیجیتال دارای حسگر یا لودسل بوده و وزن محموله خود را در نشانگر دیجیتالی تعبیه شده روی آن نشان می دهد.
در اینجا چند نمونه از فرغون های باسکولی را نام می بریم:

 •  فرغون باسکولی کمپرسی چهار چرخ
 •  فرغون باسکولی تک چرخ
 •  فرغون باسکولی دو چرخ
 •  فرغون با لگن بزرگ
 • فرغون با لگن کوچک

فرغون باسکولی 700 کیلویی

همان طور که می بینیم؛ امروزه برخی از فرغون ها دارای دو چرخ و حتی بیشتر می باشند.

قیمت فرغون باسکولی کمپرسی دیجیتال

در بالا تا حدودی به تنوع بالای فرغون های کمپرسی باسکولی دیجیتالی اشاره کردیم. طبیعتاً هر شخصی که برای شغل خود به فرغون دیجیتال نیاز دارد؛ باید با توجه به شرایط کار و اشیایی که قصد حمل آنها را دارد؛ فرغون مناسب خود را خریداری کند. برخی از صنایع وابسته به فرغون باسکولی دیجیتال را در زیر معرفی می کنیم:

 •  پرورش گل و گیاه
 •  پرورش دام و طیور
 •  تولید خوراک دام و طیور
 •  پرورش ماهی
 •  صنعت ساختمانفرغون باسکولی 700 کیلویی

بدیهی است؛ که اقسام گوناگون فرغون باسکولی دیجیتال با قیمت های مختلف به فروش می رسند. در کنار همه موارد ذکر شده، تفاوت ظرفیت قابل پذیرش
فرغون به تنوع قیمتی آن می افزاید.

فروش فرغون باسکولی 700 کیلویی

فرغون باسکولی 700 کیلویی کمپرسی دیجیتال یکی از مدل هایی است؛ که به فراوانی در فروشگاه های مجاز فرغون، باسکول و وسایل صنعتی دیجیتال عرضه می شود. علاوه بر مراکز فیزیکی فروش فرغون، انواع فرغون باسکولی 700 کیلویی را می توان از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی خریداری کرد. سفارش فرغون دیجیتال از طریق مراکز معتبر فعال در اینترنت، خریدی ارزان و مطمئن را در پی دارد.

فرغون باسکولی 700 کیلویی

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

 • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
 • باسکول نیسان کش 10 تن
 • باسکول خاور کش 20 تنی
 • باسکول تک کش 30 تن
 • باسکول کامیون کش 40 تنی
 • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
 • باسکول دامپ تراک
1

 1. فرغون باسکولی یه نوع آوری جالب تو این زمینه بوده. علاوه بر اینکه میشه وسایلو باهاش جابجا کرد. وزن وسایلو هم نشون میده.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید