فرقون دیجیتال مشهد از 250 تا 2 تن کسری

فرقون دیجیتال مشهد از 250 تا 2 تن در کشور به فروش می رسد و این فرقون های دیجیتال توسط گروه صنعتی کسری به تولید رسیده اند.

این فرقون های دیجیتال نسل نوین فرقون های صنعتی و تجاری می باشد در کارکرد این محصول، نیازی به تنظیمات دستی نبوده و محصول فرقون به صورت دیجیتالی مورد استفاده قرار می گیرد.

فرقون های دیجیتال مشهد در این شهر با قیمتی مناسب مورد خرید و فروش قرار می گیرند و به دست مصرف کنندگان می رسند.

خرید و فروش فرقون های دیجیتالی مشهد

فرقون دیجیتال در شهر مشهد در اندازه های عمده ای به چشم می خورد و خریداران می توانند کیفی ترین محصول فرقون پیشرفته دیجیتالی را از این شهر تهیه و خریداری کنند.

تجارت فرقون دیجیتال از 250 تا 2 تن

فرقون دیجیتال مشهد

این فرقون های پیشرفته در اندازه های مختلف 250 تا 2 تن آماده فروش هستند و خریداران بسته به نیازشان می توانند محصول مورد نظرشان را با قیمتی مناسب خریداری کنند.

گروه صنعتی کسری، تولید کننده بزرگ فرقون

کسری یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان محصول فرقون در کشور می باشد، در سالیان اخیر این گروه بزرگ صنعتی به امتیاز عالی تولید فرقون های مدرن و پیشرفته دیجیتالی دست یافته اند.

قیمت فروش محصولات کسری در بازار تجاری و صنعتی کشورمان به قیمت مناسبی بوده و صاحبان تجارت و صنایع می توانند به راحتی این محصول را از فروشنده بزرگ ایرانی تهیه و خریداری کنند و به دلیل کیفیت بالای محصول در طولانی مدت از آن استفاده کنند.

موارد کاربرد استفاده از فرقون های دیجیتالی

از این فرقون های مدرن و دیجیتال در مکان های صنعتی گسترده استفاده می کنند، موارد فروش بالای این محصول کیفی و پرمصرف دیجیتال در مرغداری ها و دامداری های صنعتی می باشد.

در کارگاه های صنعتی هم کاربردهای بیشمار این محصول به چشم می آید و استفاده های سرشار مفیدی در این مراکز از این محصول دیجیتالی مدرن می شود.

خرید و فروش آنلاین و سریع فرقون دیجیتال مشهد

فرقون دیجیتال مشهد

 • ثبت سفارشی آسان برای تمامی افراد
 • امکان خرید در اندازه های عمده و یا اندک
 • تحویل سفارشی سریع و فوری
 • روش سفارش محصول در اندازه های 250 تا 2 تنی
 • ارائه ضامنت نامه ای معتبر
 • قیمت مناسب فروش در این سایت

از مزیت های خرید و فروش فرقون های دیجیتال مشهد از برند صنعتی کسری می توان به موراد بالا اشاره کرد.

این خرید و فروش آنلاین و برخط مخصوص افرادی است که توانایی برقراری ارتباط مستقیم با فروشنده این محصول فرقون های کیفی دیجیتال را ندارند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

 • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
 • باسکول نیسان کش 10 تن
 • باسکول خاور کش 20 تنی
 • باسکول تک کش 30 تن
 • باسکول کامیون کش 40 تنی
 • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
 • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید