فروش ارزان انواع باسکول در اصفهان

انواع باسکول های این شرکت یکی از معتبرترین برندهای تولیدی باسکول در ایران است و محصولات این شرکت تولیدی با قیمتی مناسب و ارزان در شهر زیبای اصفهان به فروش می رسد.

شرکت تولیدی باسکول در ایران بسیار معروف می باشد و این معروفیت همه و همه به دلیل کیفیت بالای این محصول می باشد.

یکی از مراکز بزرگ برای فروش محصول باسکول با رعایت کیفی و استاندارد در نصف جهان ایران یعنی شهر زیبای اصفهان قرار دارد و این مرکز در اصفهان این باسکول های باکیفیت را با قیمتی عالی و ارزان در اختیار مشتریان و متقاضیان قرار می دهد.

باسکول کیفی ترین محصول ایران

انواع باسکول

 • یکی از شناخته شده های ایران
 • دارای امتیاز بهترین تولید کننده ایران
 • دارای تیمی طراح و متخصص
 • بهره مندی از سیستم های تولیدی مدرن
 • توانایی تولید عمده محصول باسکول
 • دارای سیستم پخشی قوی، برای عرضه محصولات تولیدی

موارد ذکر شده در بالا از خوش نامی ها و امتیازات مهم برند می باشد، این برند از شناخه شده ترین برندهای ایرانی می باشد که در امر تولید باسکول فعالیت دارد.

این شرکت تولید کننده انواع باسکول در کشورمان بوده و محصولات تولیدی این برند، مصرفی صنایع بزرگ ایرانی می باشد.

شرکت تولید کننده باسکول برای کشش وزن ماشین های بزرگ و انواع باسکول های صنعتی و دیجیتالی دیگر می باشد و محصولات تولیدی این شرکت با قیمتی مناسب به دست مصرف کننده می رسد.

انواع باسکول

فروش ارزان و خوش قیمت باسکول

قیمت مناسب و ارزان محصول باسکول برند تجاری، راهی بود که مشتریان بسیاری ترغیب به خریداری محصولات این شرکت شوند.

تولید کننده این برند با فکر به رضایتمندی مشتری قیمت های مناسبی را برای فروش محصول تولیدی باسکول تعیین کرده است.

بزرگ ترین مرکز فروش باسکول در اصفهان

 

بزرگ ترین مرکز فروش و عرضه این محصول در شهر اصفهان واقع است و از این رو می توان گفت که شروندان اصفهانی به راحتی می توانند با فروشنده بزرگ ایرانی این محصول ارتباط مسقیم برقرار کنند.

انواع باسکول

در این مرکز بزرگ اصفهان مشتریان می توانند انواع باسکول کیفی را در اندازه دلخواهی تهیه کنند، به صاحبان مشاغل بزرگی که به حجم بالای باسکول برای صنعتشان نیاز دارند این مرکز بزرگ تجاری باسکول پیشنهاد می شود. زیرا آن ها خواهند توانست نیاز تجاری خود را در این مرکز با قیمتی مناسب برطرف کنند.

سایت آنلاین باسکول در اصفهان

این سایت برای مشتریانی است که توانایی مراجعه به مرکز بزرگ فروش باسکول را ندارند و از این رو می توانند به صورت غیرمستقیم محصول مورد نظرشان را تهیه و خریداری کنند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

 • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
 • باسکول نیسان کش 10 تن
 • باسکول خاور کش 20 تنی
 • باسکول تک کش 30 تن
 • باسکول کامیون کش 40 تنی
 • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
 • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید