فروش انواع وزنه کالیبراسیون باسکول دیجیتال

آیا می دانید که فروش انواع وزنه کالیبراسیون ترازو باسکول دیجیتال در وب سایت حاضر انجام می شود؟ می دانید که خرید و فروش اینترنتی این محصولات سریعتر از روش سنتی شکل می گیرد؟
وزنه های کالیبراسیون از اجزای بسیار مهم در امر ساخت و ساز انواع باسکول های دیجیتال از جاده ای تا صنعتی است که می تواند یک دستگاه دقیق را به صنعت توزین دیجیتال ارائه دهد.
وزنه های کالیبراسیون آزمایشگاهی، به قدری حساس و دقیق هستند که اکثر آنها در جعبه ها و از جنس استیل می باشند.
طبیعی است که قیمت این نوع از وزنه ها بسیار بالا می باشد.
وزنه کالیبراسیون غیر آزمایشگاهی مانند باسکول های 100 تا 5 تنی، معمولاً چدنی است و خیلی قیمت فروش آنها زیاد نیست.
در نهایت باید تمام این دستگاه های توزین صددرصد کالیبره شوند.
کالیبرسیون در وسط باسکول و ترازو ابتدا با کل وزن انجام می شود و سپس با 1/4 وزن در 4 طرف باسکول یا ترازو تست می شود.
در صورت تنظیم بودن، یعنی خطای توزین به صفر رسیده است. البته یک تلورانیس یا دقت هم برای هر ترازو بسته به نوع لودسل هایشان در نظر گرفته می شود که به همراه مشخصات فنی ترازو یا باسکول یه خریداران اعلام می شود تا مصرف کننده مطابق نیاز سازمان یا صنفش، انتخاب درست را انجام دهد.
عرضه انواع وزنه ترازو و باسکول های دیجیتال، به صورت اینترنتی و در دنیای مجازی، سرعت پیدا کردن مناسب این نوع از وزنه ها ار افزایش داده و ارسال این قطعات، به وسیله ی پیک ها موتوری زمان دسترسی و استفاده این محصولات را سریعتر کرده است.
از خرید و فروش های مطمئن در دنیای مجازی غافل نشوید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید