فروش باسکول بتن جاده ای خاورکش دیجیتالی

بهتر نیست که برای قیمت فروش و خرید انواع باسکول های جاده ای دیجیتالی با مشاوران مرتبط با آنها، ارتباط گرفته و پس از راهنمایی لازم، اقدام به خرید بفرمایید؟ مثلاً فروش یا خرید باسکول خاورکش از نوع بتن بهتر است یا فلزی؟
تا حالا فکر کرده اید یا میدانید که چند مدل باسکول وجود دارد؟
تنوع باسکول ها، بر چه اساسی است؟
انواع باسکول جاده ایی فقط نوع دیجیتالی است یا مکانیکی و عقربه ای هم تولید می شوند؟
خرید و فروش باسکول های جاده ای براساس جنس صفحه مثلاً فلزی یا بتن است؟
انواع باسکول جاده ای چگونه نامگذاری می شوند؟ به طور مثال: چرا صحبت از باسکول خاور کش شده است؟ و هزاران سوال دیگر.
طبیعی است که با توجه به فوران اطلاعاتی در همه زمینه ها، وجود دنیای مجازی، عدم اطلاعات کافی و در نتیجه تشخیص نامناسب درست یا غلط بودن آنها، خریداران و کاربران تمام صنایع را دچار چالش های سنگین خواهد کرد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

مشاوره فروش انواع باسکول جاده ای دیجیتالی:

در این میان برای خرید و فروش هر محصول مانند دستگاه های توزین صنعتی مانند باسکول های جاده ای دیجیتالی کنونی، نیاز به مشاوره به شدت احساس می شود.
در اینکه انواع باسکول جاده ای، با انواع ظرفیت توزین، با نامهای مختلف مانند خاورکش، تریلی کش یا کامیون کش، تولید و به بازار عرضه می شوند، شکی نیست.
اما اطلاعات مناسب و صحیح برای کاربران زمانی قابل دستیابی است که بتوانند مشاوران صادق و دلسوز برای خود، در دنیای مجازی و حقیقی پیدا کنند.
تیم سنجش دقیق کسری، فروشنده انواع باسکول های جاده ای از وانت و نیسان کش، تریلی کش تا خاورکش، با آموزش کارشناسان فروش، توانسته است به خوبی این معزلات انتخاب محصول صحیح نسبت به کاربردشان را، حل کند.
می توانید از بخشهای مختلف سایت و کانال بازدید نمایید و در نهایت با مشاوران ارتباط گرفته و راهنمایی های مناسب برای خرید باسکول موردنظرتان دریافت نمایید.
در صورت تمایل حتی می توانید قرارداد خرید باسکول جاده ای مورد نظر مثل خاورکش 20 تنی را با شرکت سنجش دقیق کسری، منعقد نمایید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید