فروش باسکول تریلی کش دیجیتال مخصوص رل کارتن صفادشت

آیا می دانید که باسکول دیجیتالی چیست؟ باسکول مخصوص رل کارتن چه نوع باسکولی است؟ ارائه باسکول دیجیتال تریلی کش در صفادشت کرج به چه منظور مدنظر شرکت بوده است؟
در ابتدای امر به اجمال به تعریف باسکول دیجیتال و کاربرد شان اشاره خواهد شد، در انتها باسکول مخصوص رل کارتن و انتخاب صفادشت کرج مطرح می شود.

باسکول دیجیتالی و کاربرد های آن:

باسکول ها به طور کل برای وزن کردن محصولات از جامدات تا مایعات کاربرد فراوان دارند.
گاهی محصولات به قدری سنگین هستند که جابجایی آنها و توزینشان با ماشین های سنگین جاده ایی مانند تریلی یا کامیون و حتی نیسان و وانت صورت می گیرد.
در توزین دیجیتالی یا باسکول های دیجیتالی، قطعه ایی به نام لودسل (Loadcell) یا حسگر وزنی کاربرد دارند که دقت بسیار بالایی نسبت به توزین مکانیکی در قدیم دارند.
کاربرد این باسکول های دیجیتال ماشین سنگین در صنایع مختلف به چشم می خورد: مانند صنایع رل کارتن یا کارتن سازی (صفادشت کرج)، صنایع دامداری یا مرغداری، ضایعات آهن آلات، کارخانجات تولید خوراک دام، معادن شن و ماسه و …
باسکول های مخصوص رل کارتن از نوع تریلی کش یا 60 تنی می باشند و گاهاً باسکول های دیجیتال کامیون کش 50 تنی هم استفاده می شود. البته پیشنهاد شرکت نوع فلزی آن می باشد.

چرا صفادشت کرج مدنظر بوده است؟

صفادشت منطقه ای از استان تهران است که تمرکز کارتن سازان در این منطقه می باشد و رزومه بسیار عالی شرکت کسری باسکول در صفادشت وجود دارد.
از شما بیننده سایت برای بازدیدتان سپاسگزار بوده و شما را دعوت به دیدن بخشهای دیگر سایت می نماییم.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید