فروش بهترین باسکول دیجیتال جاده ای

آیا می دانید بهترین مدل و نوع باسکول های دیجیتال جاده ای چیست؟ بالاترین فروش باسکول های جاده ای در ایران را دستگاه هایی از جنس بتنی پیش ساخته به خود اختصاص داده اند. چرا؟
در ادامه توضیح مختصری در ارتباط با انواع باسکول های جاده ای داده می شود.
باسکول های جاده ای از لحاظ جنس صفحات تولید شده، فلزی، بتنی پیش ساخته یا بتن آرمه و نیم بتن نیم فلز اجرا در محل، نامگذاری می شوند.
باسکول های فلزی یا تمام فلز، در قدیم (ایران) و در کشورهای اروپایی بهترین نوع جنس و مدل به شمار می رفته اند.
اما در ایران بدلیل گران شدن روز به روز آهن و مشتقات آن، کم کم سازندگان را به فکر فرو برد که بهتر است محصولی که مقاومت صفحات آن با فلزی مشابه باشند ولی ارزانتر تهیه شوند، جایگزین پلاتفرم های تمام فلزی شوند.
تولید باسکول های جاده ای دیجیتال بتنی پیش ساخته و نیم بتن نیم فلز در ایران آغاز شد و رفته رفته کیفیت آنها با استفاده از علوم مراکز دانش بنیان، عالی شد.
همانطور که متوجه شدید این دو نوع کلی پلاتفرم، قابل رقابت با هم هستند و چیزی که تعیین کننده در خرید و فروش آنها می باشد، بودجه و توان مالی صاحبان کارخانجات و پروژه های مختلف می باشد.
به همین دلیل ارزانتر بودن، بالاترین آمار فروش در حال حاضر به باسکول های دیجیتال جاده ای بتنی یا پیش ساخته اختصاص یافته است.
به جرات می توان گفت که محصولات کسری باسکول، از لحاظ کیفی صفحات با هم فرقی نداشته و هر دو صفحه به یک میران گارانتی می شوند.
تنها بحث قیمتی و نصب آسان آنها، فروش باسکول های بتن آرمه را بالاتر برده است.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید