فروش سازه باسکول بتن فلز جاده ای کسری

در وب سایت کسری، باسکول های جاده ای مختلف با انواع سازه از تمام فلزی تا نیم بتن نیم فلز و بتنی پیش ساخته (بتن آرمه) در ظرفیت های 60تن، 50تنی، 30 تن و 30 تنی به صورت دیجیتالی خرید و فروش می شود.
در ابتدا توضیح داده می شود که باسکول یا ترازو چیست؟ چه کاربردی دارد؟ در نهایت باسکول جاده ای چه مصرفی دارد؟
باسکول یا ترازو چیست؟
باسکول ترازو، دستگاه های توزین کالاهای مختلف می باشد که امروزه به صورت تمام الکترونیکی ارائه می شود.

کاربرد باسکول ها در کجاست؟
این تجهیزات دیجیتال، در اکثر صنایع و کارخانجات، پروژه های ساختمانی و راهسازی، میادین تره بارها، شیرینی فروشی ها و هر جا که نیاز به وزن کردن هر نوع کالا باشد، کاربرد دارند.

باسکول دیجیتال جاده ای چه مصرفی دارد؟
باسکول جاده ای دیجیتال یعنی دستگاهی که بتواند کالای حمل شده با وسایل نقلیه مانند تریلر، کامیون، نیسان، وانت و خاور را توزین دقیق کرده و نتیجه را در نمایشگر یا نشان دهنده در معرض دید مخاطبانش قرار دهد.

کسری باسکول در زمینه تولید انواع سازه باسکول مانند بتن فلز، عرضه باسکول های جاده ای و صنعتی، فروش غیر حضوری، ارسال آنها به تمام نقاط ایران، ارائه ترازو های صنعتی تجربه فراوانی داشته و می تواند با مشاوره های دقیق، نیاز سازمان شما را شناسائی و بهترین نوع سازه و باسکول را پیشنهاد دهد.
می توانید در بخشهای مختلف سایت کسری، اطلاعات بیشتری در ارتباط با سازه بتن فلز، فلزی، بتن آرمه یا بتنی پیش ساخته بدست آورید.
برای خرید و فروش انواع باسکول مانند سازه بتن فلزی، نمایندگی در مناطق مورد نیاز، نیز پذیرفته می شود.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید