فروش لودسل زمیک مناسب ترازو باسکول دیجیتال

آیا می دانید در انواع ترازو و باسکول های دیجیتال امروزی از قطعه ای به نام لودسل (Load cell) استفاده می شود؟ و اینکه این قطعه با برند های مختلف مانند کلی و زمیک از چین و فلینتک از آلمان در بازار ایران خرید و فروش می شوند؟
کارفرمایان و صاحبان محترم صنایع مختلف، بیشتر به قیمت و دقت محصولات مرتبط با صنعت باسکول های دیجیتال توجه می کنند.
هدف از سایت بالابردن اطلاعات فنی سایت برای کاربران محترم و خریداران می باشد که در نیل به این هدف، تصمیم گرفتیم در ارتباط با قطعه کوچک ولی بسیار مهم به نام لودسل و برند زمیک توضیح مختصر بدهیم.
قیمت یک ترازو باسکول دیجیتال به مواد مصرفی در بدنه و بخش الکترونیکی آن بستگی دارد.
بخش الکترونیکی دقت یک باسکول را شامل می شود که به نوع لودسل و ظرفیت ترازوی ساخته شده دارد.
حرف اول را در دقت ترازو یا باسکول حسگر وزنی یا لودسل ها می زنند.
این قطعه کوچک نقش حساس و مهمی را بعهده دارد که در نتیجه به ساخت آن باید دقت زیادی کرد که اینجا بحث تکنولوژی های مختلف در استرینگیج مطرح می شود.
لودسل زمیک در بین لودسل های ساخت چین برترین محصول معرفی شده است.
دقت لودسل های زمیک موجب شده است که در ساخت ترازو های صنعتی و باسکولت ها بسیار فراوان استفاده شوند.
قیمت خرید و فروش این لودسل ها نیز کمی بالاتر از رقیب مشابه اش کلی است.
ناگفته نماند که لودسل های کلی ساخت چین دست کمی از لودسل های زمیک نداشته و دقت خوبی را حتی در باسکول های جاده ای ارائه می دهد و بسیاری از صاحبان مشاغل مختلف در خرید باسکول های جاده ای دیجیتال از این محصول استفاده کرده و تاکنون مشکلی هم پیش نیامده است.
کاربران محترم می توانید برای خرید و فروش انواع لودسل زمیک، کلی، فلینتک و اسل اسپانیا با مشاوران سایت ما تماس بگیرید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید