فروش ویژه باسکول جاده ای نیسان کش در تهران

فروش ویژه انواع باسکول جاده ای از نیسان کش که 8 تنی است تا تریلی کش که 60 تنی هست، از طریق وب سایت کسری انجام پذیر است.
باسکول های جاده ای دیجیتالی در ظرفیت های 8 تن، 10 تن، 20 تن، 30 تن، 50 تن، 60 تن تا 120 تن تولید و نصب و پیاده سازی می شوند.
باسکول های وانت کش جاده ایی همان نیسان کش ها هستند با تفاوت اینکه محور چرخ های جلو و پشت وانت فاصله کمتری نسبت به نیسان کش دارند.
در بحث ویژه بودن در خرید و فروش، باید آیتم هایی قابل مقایسه در یک رده بررسی شوند.
مثلاً باسکول های نیسان کش که به طور ویژه در کار بازیافت و ضایعات مصرف می شوند باهم مقایسه شوند و باسکول های 60 تنی ویژه ماشین های تریلی کش نیز با یکدیگر مقیاس شوند.
باسکول جاده ای نیسان کش فقط به صورت تمام فلز تولید و پیاده سازی و نصب می شود.
در فروش ویژه آیتم بعدی که مورد بحث است، قیمت می باشد. قیمت باسکول نیسان کش 8 تنی نباید با از دست دادن کیفیت، پایین بیاید و رقابتی شود.
بلکه باید تمام سازه ها با کیفیت استاندارد که در قرارداد ذکر می شود و حتی می توان آنرا با شرکتهای دیگر مقایسه کرد، قیمت پایین تری داشته باشد، که به اینصورت می توان فروش ویژه واقعی را لمس کرد.
فروش ویژه با قیمت های ویژه گروه کسری، با یک مشاوره فنی واقعی می تواند شامل حال تمام مدیران و کاربران این دستگاه های توزین ماشین سنگین باشد، البته به شرط آنکه شما هم خواهان واقعیت ها باشید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید