فروش و پیاده سازی انواع باسکول

طراحی، تولید و ساخت، پیاده سازی و نصب، خدمات پس از فروش، گارانتی های معتبر برای انواع باسکول دیجیتال جاده ای و صنعتی، در سراسر کشور از شرق تا غرب و از جنوب تا شمال توسط مجری خبره، شرکت سنجش دقیق کسری انجام می شود.
باسکول ها که دستگاه های سنجش وزن می باشند، امروزه به صورت دیجیتالی طراحی شده و به فروش میرسند که تمام شرکت ها سعی بر بالابردن کیفیت تجهیزات نامبرده دارند و موفق هم هستند.
چرا موفق هستند؟ چون در بازار رقابت، کیفیت برتر و عالی می تواند حرف اول را در جذب مشتری و افزایش فروش بزند.
شرکت سنجش دقیق کسری نیز این امتیاز را کسب کرده و با پرسنل قوی و کارآمد انواع محصولات باسکول جاده ای و صنعتی را به بازار و تمام کشور برای فروش عرضه کرده است و در تمام نقاط ایران نصب و پیاده سازی را انجام می دهد.
انواع باسکول های جاده ای از 8 تن تا 60 تنی هستند که برای مصرف داخل کشور جز پر کاربردترین تجهیزات توزین هستند.
باسکول های 60 تن تا 120 تنی هم که برای مصرف در کشورهای همجوار طرفدار فراوان دارند، تمام مراحل پس از فروش، یعنی صفر تا صد کار از نصب و پیاده سازی انواع مختلف آن تا خدمات پس از فروش نیز انجام می شود.
باسکول های صنعتی هم از باسکولت های زیر یک تن تا باسکول های 1 تن تا 5 تنی بسیار پر فروش و پر کاربرد می باشند، که البته نیازی به نصب و پیاده سازی حرفه ای مانند دستگاه های جاده ای اشاره شده در بالا را ندارند.
برای کلیه مراحل انتخاب انواع باسکول دیجیتال جاده ای، از خرید، نصب و پیاده سازی باسکول، گارانتی های مختلف و معتبر، کالیبراسیون و استاندارد، قیمت خرید و فروش می توانید با کارشناسان وب سایت در تماس باشید.
می توانید به تمام سایت سر زده و اطلاعاتی که به شکل مختصر در باب هر محصول داده شده است مطالعه بفرمائید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید