قیمت آنلاین باسکول جاده ای بتن آرمه 60 تن در شیراز

فونداسیون در باسکول بتن آرمه از اهمیت بالایی برخوردار است. آیا نوع فونداسیون بر قیمت فروش آنلاین باسکول بتن آرمه 60 تن در شهرهایی مانند شیراز و تهران و اصفهان متفاوت است؟
وظیفه فونداسیون در گودبردای باسکول ایجاد زیر ساخت اصلی به جهت انتقال مناسب بار به زمین و حفظ پایایی سازه بتنی در برابر لرزه ها، بارش و فشار بر روی باسکول در طی توزین می باشد. 
تراز بودن پایه فونداسیون برای نصب حسگر های الکترونیکی و همچنین مداومت این پوزیشن در مدت طولانی و انجام بارگیری سنگین، بسیار تاثیر گزار است.
در دقت و عملکرد عالی و درست باسکول و لذا عدم توجه و دقت در انتخاب فونداسیون، متناسب با هر باسکول و توصیه های غیر فنی افراد ناکارآمد و نشست کردن احتمالی زاویه های مختلف باسکول جاده ای، باعث ایجاد اختلاف حد اقل 500 کیلویی در توزین می گردد.

آماده کردن فونداسیون و گودبرداری هم توسط مشتری و هم توسط شزکت کسری باسکول انجام می گردد. 
البته با بازدید اولیه توسط تیم کارشناسی ابتدا نقشه باسکول بتن آرمه طراحی میشود. 
نوع فونداسیون تاثیر چندانی بر قیمت فروش باسکول ندارد. ولی بستگی به اینکه از چند سازه آماده برای استقرار لودسل ها و کناره ها بخواهد استفاده شود، قیمت را بالا و پایین می برد.
شرکت کار باسکول را در تناژ های مختلف ارایه می نماید. باسکول 60 تن بتن آرمه جزء پر فروش ترین باسکول ها هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین است. 
بدیهی است که قیمت فروش آنلاین باسکول، خصوصا” برای شهر های دور از پایتخت، مانند شیراز و اصفهان، کمی بالاتر است و آن بدلیل تفاوت هزینه حمل و نقل در بعد مسافت های دور و نزدیک است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از فروش آنلاین،با ما در ارتباط باشید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید