قیمت انواع باسکول جاده ای 60 تن دیجیتالی بتنی

استعلام قیمت انواع باسکول های جاده ای 60 تن، 50 تن، 80 تن، 100 تن، 7 تنی و 10 تن دیجیتالی بتنی را به صورت تلفنی و اینترنتی می توانید از کارشناسان وب سایت در کوتاهترین زمان انتظار داشته باشید.

قیمت انواع باسکول
به ظرفیت باسکول و نوع اجرا بسیار بستگی دارد که در ادامه به شرح آن می پردازیم.


انواع باسکول جاده ای از لحاظ ظرفیت توزین:

باسکول جاده ای 60 تن دیجیتالی، 50 تن دیجیتالی، 30 تنی و … که در بالا نام برده شده است.


انواع صفحات پلاتفرم باسکول و تاثیر در قیمت آن:

60 تن دیجیتالی بتنی، بتن فلز و فلزی
50 تن دیجیتالی بتن فلز، بتنی یا پیش ساحته و تمام فلز
باسکول 60 تن جاده ای از دو یا 3 صفحه در ابعاد 3*8 و از انواع نام ذکر شده ساخته می شود و باسکول 50 تن و ظرفیت های کمتر نیاز به یک صفحه با ابعاد حتی کمتر دارند که همین تفاوت صفحه و ابعاد، قیمت باسکول را کاهش می دهد.
جنس باسکول همانطور که مشخص است در قیمت آن تاثیر گذار است.
باسکول های دیجیتالی بتنی مثلاً 60 تن، از تمام فلزی بسیار قیمت کمتری دارند.
باسکول های فلزی به دلیل استفاده کامل از میلگرد و نبشی و … که از جنس آهن می باشند، بسیار قیمت بالاتری دارند و این بدلیل گرانتر بودن قیمت آهن نسبت به بتن می باشد.


انواع اجرای باسکول جاده ای دیجیتالی و تفاوت قیمت:


باسکول های دیجیتالی جاده ای
مثلاً 60 تن، به دو شکل روی زمین و یا هم سطح زمین اجرا می شوند.
باسکول های 60 تن و 50 تنی ساخت گروه صنعتی این وب سایت، طوری طراحی شده اند که هم قابل جابجایی هستند و هم این ویژگی تاثیری در قیمت تمام شده باسکول ندارد و هم در دو شکل اجرا و جانمایی ذکر شده، قیمت ثابت است و جانمایی یا نصب باسکول، فقط به سلیقه و درخواست یا نیاز مشتری وابسته است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از مشخصات فنی و قیمت باسکول و ترازو های ساخت گروه صنعتی ایران، می توانید از راههای ذیل با کارشناسان خبره این وب سایت تماس بگیرید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک
2

  1. با سلام. میخاستم قیمت باسکول 50 تنی رو بپرسم؟ آیا باسکول 50 تنی و 60تنی تفاوت قیمت زیادی با هم دارند؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید