قیمت انواع ترازو دیجیتالی

قیمت انواع ترازو های دیجیتالی باشگاهی، داروخانه ای، فروشگاهی، میدانی و حتی جاده ایی در این سایت و از طریق ایمیل، تلگرام، فکس و تلفنی،به مصرف کنندگان و کاربران این محصولات دیجیتالی روزانه اعلام می شود.
ترازو و باسکول ها، یکی از قدیمی ترین ابزار سنجش وزن در زندگی بشر بوده و هستند.
ترازو دیجیتالی بسیار دقیق تر از نوع مکانیکی در قدیم که به عقربه ای یا سنگی معروف بودند، هستند.
آنزمان یکی از انوع ترازو های مکانیکی، کفه ای (دو کفه) بود که توسط سنگ با وزنه های با مقادیر مشخص، توزین انجام می گرفت.
ترازوی های مکانیکی تنوع زیادی نداشتند و دقت ترازوی دیجیتالی امروزی را هم ندارند.
دقت ترازو دیجیتالی جدید بدلیل استفاده از لودسل ها یا حسگرهای وزنی، خیلی بیشتر از ترازوهای غیر دیجیتالی می باشد و به همین ترتیب کیفیت لودسل ها هم روی دقت آنها تاثیر گذار است. در حال حاضر لودسل های ساخت آلمان بیشترین طرفدار را دارد.
بدلایل رقابتی و انحصاری بعضی از لودسل ها، نوع آلمانی آنها برای مشتریان جذاب شده است.
این باور از قیمت لودسل های چینی کاسته و به قیمت لودسل های آلمان یا اسپانیا اضافه کرده است.
از لحاظ فنی و مشاوره ایی لودسل هایی که کیفیت بالا نظیر محصولات مشابه را دارند مانند چینی ها و به آسانی در دسترس کاربران می باشند، توصیه می شود.

تیم صنعتی کسری باسکول، با داشتن کارشناسان آگاه به فناوری روز در صنعت باسکول، می تواند با پاسخگویی سریع، در زمان و بسیاری از هزینه های شما  صرفه جویی بعمل آورده و همچنین کمک بزرگی به شما مصرف کنندگان عزیز در امر خرید و فروش انجام دهد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید