قیمت باسکول ترازوی قد و وزن دنا توزین صنعتی

سلامتی برای هر انسانی مهم است، اینطور نیست؟ یکی از موارد مرتبط با سلامتی وضعیت چاقی یا لاغری افراد می باشد. بزرگترین عرضه کننده و فروشنده انواع ترازو باسکول های دیجیتال، ترازوی باشگاهی قد و وزن دنا توزین با 4 نمایشگر که کاربرد صنعتی یعنی استفاده در مکانهای صنعتی مانند کارخانجات را با قیمت خرید و فروش مناسب در اختیارتان قرار می دهد.
قبل از هر چیز شرح مختصری در ارتباط با نامگذاری دستگاه اشاره شده، داده می شود.
باسکول هایی که در مراکز ورزشی، تجاری، داروخانه ها و سالن های تجاری و … برای اندازه گیری وزن یا قد و وزن به کار می روند، به باسکول ترازوی باشگاهی یا ورزشی معروفند.
به دلیل کاربرد زیادشان در داروخانه ها، به ترازو یا باسکول داروخانه ای نیز نامیده شده اند و به دلیل استفاده افراد و انسان، نفرکش هم نامیده می شوند.
عموماً باسکول های باشگاهی به سه مدل تولید می شوند:

  • خانگی
  • قد و وزن
  • وزن

مدل خانگی دیجیتال، مقاومت و پایداری برای توزین حداقل 5 تا 10 بار در روز دارند که قیمت مناسب با کاربرد و تولیدشان را داشته و تقریباً 50 درصد خانوارها از آن در منازلشان استفاده می کنند.

مدل باسکول وزن تنها و یا قد و وزن باشگاهی دیجیتال، تا حداقل 1000 بار در روز باید بتوانند وزن کشی انجام دهند تا مصرف کنندگانشان را دچار زحمت و مشکل نکنند و ضمناً باید دقت کافی و لازم داشته و میزان دقتشان را از دست ندهند.

قیمت باسکول های علمک دار باشگاهی بسیار بیشتر از خانگی می باشد.
ترازو های باشگاهی قد و وزن دنا توزین با توجه به کیفیت عالی و خدمات 15 ساله، قیمت مناسب و عالی را به مشتریان ارائه می دهد.
ولی علاوه بر قیمت که موضوع خبر ماست، کارایی و مشخصات باسکول ترازو باید ارزش بیشتری به خود اختصاص دهد.
همانطور که خودتان می دانید، در بحث وزن کشی، سلامت انسان مطرح هست.
نوزادی که به دنیا می آید بدون هیچ شکی، قد و وزنش پرسیده می شود، چرا؟
چون بحث قد و وزن با سلامتی ظاهری که در وهله اول به چشم می خورد مرتبط است، قد 50 سانتی متر و وزن 3 تا 3 کیلو و 500، همه والدین را خوشحال می کند.
این موضوع رفته رفته و با گذشت زمان، نیز بی اهمیت نمی شود.
تا 18 سالگی همیشه بحث رشد قدی مطرح و با فرمول BMI، ارتباط قد و وزن، سنجیده می شود و در بحث سلامتی نفر، رژیم های غذایی و ورزش برای فرد نیز در نظر گرفته می شود.
بعد از تقریباً 18 سالگی که قد ثابت می ماند، افزایش توده های چربی یا کمبود آن، مهم شده که دائماً وزن بررسی می شود و کنترل آن در مواقع بخصوص چاقی، اهمیت حیاتی دارد.
باسکول ترازوی قد و وزن باشگاهی دنا توزین با قابلیت پرینتر، می تواند به برنامه ریزی انسان در روند کاهش یا افزایش وزن کمک مفیدی کرده و تنظیم و کنترل رژیم غذایی بهتر شکل بگیرد.
قیمت باسکول های مخصوص باشگاه یا ورزشی بدونه پرینتر و پرینتردار، اختلاف جزئی داشته که در مقابل خدمت مهمی که در جهت سلامتی شخص انجام می دهد، به چشم نمی آید.

شما می توانید برای استعلام قیمت ترازو باسکول باشگاهی یا ورزشی (داروخانه ای یا نفرکش) دنا توزین با مشاوران سایت در تماس باشید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید