قیمت باسکول جاده ای 30 تنی مرکب در مشهد

چه متغیر هایی قیمت باسکول جاده ایی 30 تنی مرکب را در شهرهایی مانند شیراز، مشهد و … تعیین میکند؟ آیا بعضی از این متغیرها برای تمام انواع باسکول دیجیتال جاده ای یکسان است؟
باسکول جاده ای مرکب در واقع باسکولی است که از ترکیب بتن با فلز ساخته شده است و نیاز به گود برداری زیادی ندارند از شاخصه های مهم آن مناسب بودن برای مکان هایی است که فضای زیادی دارند و میتوان رمپ های ورودی و خروجی برای آن ایجاد کرد (مدل پلیس راهی). از جهت دیگر در مکان هایی که سطح آب های زیر زمینی بالاست به علت حجم کم گود برداری از باسکول مرکب استفاده می گردد.
باسکول جاده ای 30 تنی مرکب هم به صورت پیش ساخته که در کارخانه بتن ریزی می شوند و هم غیر پیش ساخته یا اجرا در محل ارائه می گردد. از مزایای باسکول مرکب اجرا در محل، مشاهده کیفیت و کمیت آرماتورها و قطعات فلزی ارسالی قبل از بتن ریزی است.
باسکول های بتن فلز مرکب در مقابل تغییرات ناگهانی دما مقاوم است و ضریب انتقال دمای کمتر نسبت به باسکول های جایگزین دارند.

شاخصه های تعیین قیمت انواع باسکول جاده ای مانند 30 تنی:
بسته به اینکه در ساخت شان از نوع پیش ساخته استفاده می شود یا اجرا در، قیمت آن معین می گردد.
البته در بحث قیمت باسکول ها به طور کل، باید به شاخصه هایی از قبیل نوع لودسل، ظرفیت باسکول مانند 30 تن ذکر شده، ابعاد صفحه و … نیز اشاره شود.
همانطور که متوجه شدید، قیمت تولیدو نصب و پیاده سازی باسکول در تمام شهرها از جمله مشهد، تهران، کرج، لاهیجان، یزد و … یکسان است.
 ویژگی هایی مانند قیمت و هزینه حمل باسکول جاده ای 30 تنی مثال ما تا مثلاً شهر مشهد یا شیراز یا هر نقطه از ایران متفاوت است و ممکن است قیمت جرثقیل و هزینه گود برداری، اتاقک باسکول از هر نوع خواه مرکب یا فلزی نیز تفاوت فاحشی بین شهر مشهد و شیراز یا تهران داشته باشند.
در نهایت قیمت تمام شده باسکول های جاده ایی دیجیتال در تمام ظرفیت ها از 200 تن تا 8 تنی را می توانید به همراه مشخصات کامل فنی از مشاوران سایت دریافت نمایید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

 • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
 • باسکول نیسان کش 10 تن
 • باسکول خاور کش 20 تنی
 • باسکول تک کش 30 تن
 • باسکول کامیون کش 40 تنی
 • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
 • باسکول دامپ تراک
2

 1. لطفا مشخصات فنی وقیمت باسکول ترکیبی سی تنی و پنجاه تنی را برای نصب در چهلو دو کیلومتری شهرستان درگز به شماره تماس ۰۹۱۵۳۰۳۶۶۱۶ تماس ویا ارسال نمایید.مقدسی ممنون میشوم

  • سلام اقای مقدسی
   باسکول 50 تنی کامیون کش است و باسکول 30 تن کامیون تک کش است. ترکیبی انها باید باسکول کامیون کش تهیه بفرمایید.
   مشاور فروش: مهندس عبدالرضا کسری 2389 320 912 98+
   وب سایت‌: http://www.kasrabaskoul.com
   تلگرام: kasrabaskoul@
   اینستاگرام: kasrabaskoul
   یوتیوپ: kasrabaskoul
   با تشکر
   تجهیز دقیق کسری

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید