قیمت باسکول دیجیتال 100 کیلویی | فروش انواع باسکول دیجیتال 100 کیلویی

باسکول ترازوی بزرگی است که با توجه به نوع نیاز مشتری در ابعاد و وزن های مختلفی، طراحی و تولید می گردد و برای وزن کشی در مصارف خانگی و کسب و کارهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. باسکول دیجیتال 100 کیلویی یک نوع از انواع باسکول های دیجیتال می باشد که قصد داریم ویژگی های این محصول را مورد بررسی قرار دهیم. انواع باسکول باسکول های سبک را می توان از نظر نوع مکانیزم در دو دسته باسکول های دیجیتال و باسکول های مکانیک قرار داد.اجزای اصلی باسکول:

یک باسکول را می توان به سه بخش اصلی تقسیم کرد:

سازه یا ساختار مکانیکی باسکول و یا همان پل وسیله روی آن قرار می گیرد. ابزاری که با کمک آن وزن وسیله نقلیه اندازه گیری می شود و نمایش وزن اندازه گیری شده

در باسکول های دیجیتال از لودسل های الکترونیکی برای توزین وزن استفاده می شود و در باسکول های مکانیکی و با استفاده از قانون هوک از فنر و نیرو سنج برای توزین وزن استفاده می شود. قیمت باسکول دیجیتال 100 کیلویی مزایا و معایب باسکول دیجیتال نسبت به باسکول سنگی در باسکول دیجیتال شما باسکول را روشن کرده بر روی آن می روید و خود را وزن می کنید.

در صورتی که در باسکول سنگی می بایست پس از قرار گرفتن بر روی باسکول تنظیمات آن را انجام دهید و وزن خود را به دست آورید و برای هر بار توزین می بایست این تنظیمات صورت پذیرد. قیمت باسکول دیجیتال 100 کیلویی ایرانی، نسبت به سایر باسکول های وارداتی، از قیمت مناسب تری، برخوردار می باشد و مورد استقبال خوبی از جانب خریداران، قرار گرفته است.

باسکول های دیجیتالی همگی، مجهز به حسگر می باشند که وزن ها را بدون کمترین خطا، بر روی صفحه نمایش، نشان دهند.باسکول 100 کیلو گرم علاوه بر داشتن ظاهر صنعتی ، ویژگی ارزشمند ترازو را نیز به همراه دارد آن نیز دقت بسیار بالا و توزین دقیق است ، باسکول 100 کیلویی با دقت 5 گرم توزین می نماید و این بسیار ارزشمند به شمار می رود. جنس این باسکول ها، آهنی بوده ولی صفحه متصل به آن استیل ضد زنگ می باشد. تغذیه این باتری ها، از برق و باتری می باشد.

قیمت باسکول دیجیتال 100 کیلویی | فروش انواع باسکول دیجیتال 100 کیلویی

لیست قیمت انواع باسکول دیجیتال 100 کیلویی

لیست قیمت انواع باسکول دیجیتال 100 کیلویی لیست قیمت انواع باسکول دیجیتال 100 کیلویی نسبت به نوع دستگاه و مدل و حجم آن بستگی دارد و شما خریداران می توانید با مراجعه به سایت ها و یا کارخانه باسکول سازی از قیمتشان آگاهی یابید. مدل ها وبرند های خوب باسکول دیجیتال نیز قیمت چندان بالایی ندارند و به راحتی می توان آن را، خریداری کرد . مشهورترین و پر استفاده ترین نوع باسکول باسکول 100کیلویی مدل های مکانیکی هستند که به باسکول سنگی یا قپان شهرت دارند واتفاقا هم بسیار ارزان می باشد. با این اوضاع باسکول ارزان را، باید باسکول 100کیلویی دانست. قیمت این دستگاه ها، بر اساس مارک و برند کارخانه هایی که تولید و پخش باسکول می کنند ، قیمت های فروش متنوعی نیز، دارند.

کاربردهای باسکول دیجیتال 100 کیلویی

کاربردهای باسکول دیجیتال 100 کیلویی باسکول صنعتی یا دیجیتالی به باسکول های کفه ای نیز معروفند.انواع باسکول های صنعتی تولید ها و کاربرد های مختلفی دارند وبیشتر مصرف صنعتی را دارند تا تجاری.در کارخانه ها برای توزین باسکول ها تولید شده است و کم ظرفیت قبل از حمل ونقل که بعد درکل با باسکول های جاده ای توزین میشوند.صنایع رنگ سازی،تولید چسب،آهن آلات مفتولی ،صایعات فبیمارستانها،تره بارها،شیرینی فروشی ها،خشگبار وآجیلی هاو… .استفاده می شود.

در مطب پزشکان شاهد هستیم که برای سنجش سلامت از باسکول پزشکی یا نفر کش که 100کیلویی دیجیتال نیز می باشند استفاده می شوند. کف استیل باسکول دیجیتالی، قابل شستشو می باشد و به راحتی می توان آن را تمیز کرد.

بزرگترین مرکز خرید باسکول دیجیتال

بزرگترین مرکز خرید باسکول دیجیتال شرکتهای تولیدی باسکول در ایران بسیار معروف می باشند واین معروفیت به دلیل کیفیت و اقتصادی بودن قیمت، می باشد که خرید باسکول دیجیتال ایرانی را برای مشتریان عزیز را فراهم کرده است. خرید اینترنتی باسکول دیجیتال 100 کیلویی به دلیل پر کاربرد بودنش در بسیاری از صنایع، مشتریان قابل توجهی را به خود جذب کرده است و به این دلیل فروش باسکول دیجیتال 100 کیلویی روبه افزایش می باشد و این خبر خوشی است که می تواند منجر به کاهش خرید باسکول دیجیتال چینی شود.

بزرگترین مرکز فروش و پخش این محصول در شهر اصفهان، قرار دارد. خرید باسکول دیجیتال 100 کیلویی ، برای خریدارانی که ساکن شهر اصفهان میباشند، بسیار مقرون به صرفه تر می باشد. اما در سطح ایران فعالیت وسیعی دارند.

سفارش اینترنتی مدل‌های مختلف باسکول دیجیتال 100 کیلویی

سفارش اینترنتی مدل‌های مختلف باسکول دیجیتال 100 کیلویی برای کسانی که نمی توانند برای مثال باسکول دیجیتال کمری تهیه کنند ویا هر نوع دیگر باسکول ،می توانند از سایت های اینترنتی از وزن و نوع دستگاه آگاه شوند وآن را سفارش دهند . فروش این نوع باسکول، در سایت های مربوط به این دستگاه ها موجود می باشد و خریداران اگر به کارخانه دسترسی مستقیم ندارند می توانند از این تکنولوژی اینترنت بهره مند شوند و محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند. براساس نوع برند کارخانه های متفاوتی که باسکول را تولید می کنند، قیمت فروش هم در بازار های اینترنتی متفاوت می باشد.

خریدار هایی که قصد تهیه بهترین و مقاوم ترین باسکول دیجیتال 100 کیلویی را دارند ، می تواننداز قیمت فروش این محصول در بازار، از طریق سایت های معتبر و مرتبطی که در این زمینه فعالیت دارند به دست بیاورند. قیمت فروش این محصول در بازار ، در سایت های معتبر درج شده است. خرید از سایت های معتبر موجب می شود که یک تعامل بین تولید کننده و خریدار، به وجود آید و مخصول، با قیمت منصفانه تری به دست خریدار، برسد، که این تنها یک مزیت خرید اینترنتی می باشد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک
3

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید