قیمت باسکول صادراتی تمام فلز جاده ای کسری

انواع باسکول جاده ای و دیجیتال کدام است؟ آیا باسکول های صادراتی فقط با جنس تمام فلز به بازار عرضه می شوند؟ آیا اگر چند مدل از صفحات در وب سایت کسری، برای دستگاه های توزین ارائه شود، استعلام قیمت های متفاوت دارند؟
مفهوم باسکول جاده ای دیجیتال در ابتدا برای کاربران و بازدیدکنندگان سایت توضیح داده می شود. سپس انواع طراحی و ساخت صفحات یا پلاتفرم دستگاه تشریح شده و در نهایت تفاوت قیمت ها را برای باسکول های صادراتی و غیر صادراتی معلوم می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:


انواع باسکول دیجیتال جاده ای:


دستگاه های توزین که مخصوص وزن کشی وسایل نقلیه مانند وانت و تریلر به همراه بار حمل شده، می باشند و از تکنولوژی روز دیجیتال بهره مند شده اند، باسکول دیجیتال جاده ای می نامند.


انواع باسکول جاده ای به چند دسته تقسیم می شوند:

انواع صفحات باسکول (جنس صفحه یا سازه مکانیکی مدنظر است)، مانند تمام فلز یا فلزی، مرکب یا نیم بتن نیم فلز و بتنی پیش ساخته یا بتن آرمه 


انواع باسکول دیجیتال جاده ای:

 انواع ظرفیت باسکول جاده ای، 8، 10، 20، 30، 50، 60 تن برای مصرف کنندگان داخلی، 80، 100، 120 تنی برای بازرگانان و صادراتی اند و در نهایت 200 تن مخصوص معادن و موسوم به دامپ تراک


انواع باسکول های صادراتی:

باسکول های صادراتی تمام فلز یا فلزی هستند یعنی باید اشاره شود که 100 در 100 دستگاه های توزین صادراتی تمام فلز هستند.


انواع باسکول دیجیتال جاده ای:

علت آن کاهش هزینه حمل و نقل در انواع ظرفیت باسکول های تمام فلز نسبت به بتنی است.
یک تریلر برای حمل دستگاه توزین تمام فلز کافی است در حالیکه دستگاه های توزین بتنی پیش ساخته نیاز به دو تا سه تریلر حمل ترافیکی دارند.

قیمت انواع باسکول جاده ای:

همانطور که برایتان توضیح داده شد، باسکول صادراتی یا داخلی جاده ای تنها در ظرفیت، متفاوت هستند که با ظرفیت بالای 60 تن برای کشورهای همسایه و قیمت متناسب با ظرفیت، به بازرگانان عرضه می شود.
در وب سایت کسری، تمام انواع باسکول دیجیتال و جاده ای، داخلی و صادراتی، در تمام ظرفیت های ذکر شده، با قیمت های مناسب، عرضه می شود.
تفاوت قیمت بستگی به ابعاد صفحه، ظرفیت آن، مواد سازنده صفحه، نوع لودسل و … دارد.
قیمت فروش انواع باسکول صادراتی یا داخلی با مشخصات فنی می تواند به صورت تلفنی، فکس و ایمیل، به تمام مصرف کنندگان اعلام شود.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید